MXL MM160

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 620 Kč
Cena bez DPH 1 339 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MXL.1006232
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Lavalier mikrofon pro mobilní telefony a tablety, směrová charakteristika: kulová, vhodný pro přednášky, konference, interview, reportáže a voiceovery, kabel TRRS 3,5 mm se splitterem pro sluchátka, hmotnost pouze 45 g, součástí dodávky: pěnový windscreen, klip pro připnutí na oděv, transportní obal

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalitaa především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
MXL MM-160
Klopový (lavalier) mikrofon MXL MM-160 je určen především pro kontaktní snímání hlasu při pořizování záznamu ve spolupráci s přenosnými zařízeními jako jsou mobilní telefony, tablety, laptopy a další audiotechnika vybavená konektorem TRRS nebo TRS. Mikrofon je vybaven elektretovou kapslí s kulovou charakteristikou, která rovnoměrně snímá zvukové signály přicházející ze všech stran. Mikrofon proto nevyžaduje žádné detailní nasměrování či nastavení, stačí jej jednoduše umístit dostatečně blízko zdroji zvuku. K tomu dobře poslouží klip pro připnutí na oděv, který je součástí dodávky. Mluvčího nijak neomezuje a dovoluje mu zcela volný pohyb, při tom dokáže zaznamenat lidský hlas se všemi detaily jeho přirozené tonality.
Mikrofon je velmi vhodný také pro videoprodukci - dostatečně dlouhý kabel (1,8 m) dovoluje,aby konektor byl připojen ke kameře, zatímco snímací kapsle je připnuta na oděvu osoby „v obraze“. Výhodou je také sluchátkový splitter integrovaný do kabelu, který umožňuje simultánní poslech audiosignálu (v závislosti na použitém zařízení a aplikaci) a v maximální možné míře tak využívá možnosti audio konektivity soudobých mobilních zařízení.
Součástí dodávky je vedle klipu také pěnový windscreen určený pro omezení explozivních souhlásek a transportní obal.
 
 
 
Použití:
• Přednášky
• Reportáže
• Interview
• Voiceover
• Prezentace
• Mluvené slovo obecně


Technické údaje:
• Miniaturní lavalier (klopový) mikrofon
• Směrová charakteristika: kulová (omni)
• Frekvenční rozsah: 40 Hz – 18 kHz
• Citlivost: -42 dB +/- 3 dB (0 dB = 1V/Pa @ 1 kHz)
• Délka kabelu: 1,8 m
• Rozměry kapsle: 9,1 x 14,3 mm
• Hmotnost: 45 g
• Konektor: TRRS 3,5 mm (na kabelu)
• Kabel se sluchátkovým splitterem 3,5 mm
• Součástí dodávky: klip pro připnutí na oděv, pěnový windscreen, transportní obal
 

alternativní obrázky: MXL MM160

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL MM160 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.