MXL MM-170

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 620 Kč
Cena bez DPH 1 339 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MXL.1006233
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Miniaturní konferenční mikrofon na husím krku pro telefony, tablety laptopy a mobilní záznamová zařízení, směrová charakteristika: kardioidní, husí krk: 38 cm, dvě úrovně zisku, vhodný pro přednášky, konference, podcasting a voiceovery, součástí dodávky 2 m kabel TRS-TRRS 3,5 mm se splitterem pro sluchátka

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalitaa především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
MXL MM-170
Zejména pro mobilní telefony, tablety, laptopy a další mobilní záznamová zařízení vybavená konektorem TRRS (nebo TRS) je určen konferenční mikrofon MXL MM-170. Je namontován na kovovém podstavci se 38 cm dlouhým husím krkem, který usnadňuje jeho umístění na pracovním stole a umožňuje jeho dokonale flexibilní nastavení a nasměrování.
Kondenzátorový (elektretový) mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou dokáže ve značné míře eliminovat okolní ruchy a zaručuje tak maximální úroveň srozumitelnosti i v těch nejnáročnějších podmínkách. Je tedy ideální volbou pro přednášky, konference, textové diktáty, podcasting, voiceover a veškeré další hlasové aplikace.
Integrovaná elektronika nabízí dvě úrovně výstupního zisku, mikrofon se tedy snadno přizpůsobí zařízením s uživatelskou i profesionální kvalitou.
Součástí dodávky je 2 m dlouhý kabel 3,5 mm TRS-TRRS, který obsahuje splitter (výstupní odbočku), umožňující připojení sluchátek. Dovoluje tak v maximální možné míře využít audiokonektivitu moderních mobilních telefonů a tabletů.
 
 
Použití:
• Přednášky
• Konference
• Podcasting
• Voiceover
• Textové diktáty
• Další hlasové aplikace


Technické údaje:
• Kondenzátorový mikrofon na flexibilním husím krku
• Směrová charakteristika: kardioida
• Frekvenční rozsah: 100 Hz – 15 kHz
• Délka husího krku: 38 cm
• Dvě úrovně výstupního zisku
• Konektor: TRS 3,5 mm
• 2 m kabel TRS-TRRS 3,5 mm se splitterem pro sluchátka součástí dodávky
 

alternativní obrázky: MXL MM-170

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL MM-170 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.