MXL FR-331M

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 183 Kč
Cena bez DPH 3 457 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-35%
Doporučená s DPH 6 480 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: MXL.1006241
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Shotgun mikrofon pro videokamery, série: Field Recording, délka: 16,5", konstrukce: kondenzátorová, kapsle: 14 mm, směrová charakteristika: shotgun, max. SPL: 124 dB, vhodný i do hlučného prostředí, napájení: phantom 9-52 V, konektor: XLR

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalitaa především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
 
 
MXL FR331M
Mikrofon MXL FR331M je speciálně navržen pro videoprodukční a brodacastingové aplikace, kde je vyžadováno čisté a věrné zachycení zvukového materiálu s výjimečnou schopností útlumu signálů přicházejících mimo osu. Aby dokázal splnit tyto požadavky, disponuje model FR331M extrémní délkou 16,5“ (42 cm), která mu zaručuje mimořádně úzký snímací pattern, jenž dovoluje velmi přesně lokalizovat požadovaný zdroj zvuku i na velkou vzdálenost a v prostředí s vysokou úrovní nechtěného okolního hluku.
Může být však také použit pro natáčení svateb, interview a v dalších aplikacích, kde mikrofon integrovaný v kameře již přestává být efektivní. Jeho elektronika umožňuje snímat bez zkreslení zvuky s akustickým tlakem až 124 dB, mikrofon je tedy vhodný také pro záznam rockových koncertů a uplatní se i v dalších srovnatelně hlučných aplikacích, jako jsou automobilové či motocyklové závody, letecké dny apod.
Napájení je Phantomové 9-52 V, prostřednictvím konektoru XLR. Součástí dodávky je také pěnový windscreen odpovídající velikosti a 5/8“ plastový úchyt.
 
 
Použití:
• Mikrofon pro videokamery
 
 
Technické údaje:
• Konstrukce: kondenzátorová (elektret)
• Směrová charakteristika: shotgun (puška)
• Délka: 16,5"
• Průměr kapsle: 14 mm
• Frekvenční rozsah: 50 Hz - 20 kHz
• Impedance: 100 Ohm
• Napájení: Phantom 9-52 V
• Citlivost: 40 mV/Pa
• Max SPL: 124 dB
• SNR: 72 dB
• Dynamický rozsah: 102 dB
• Konektor: XLR
• Součástí dodávky pěnový windscreen a 5/8" úchyt
• Barva: černá
 

alternativní obrázky: MXL FR-331M

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL FR-331M zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.