MXL CR77

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 110 Kč
Cena bez DPH 4 223 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: MXL.1004961
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Dynamický vokální mikrofon pro pódiové i studiové použití, série: CR, retro/moderní design, směrová charakteristika: superkardioida, důraz na čistotu a srozumitelnost, odolná konstrukce, hliníkový kufr v ceně

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalita a především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.

MXL CR77
Zajímavý design hrál u studiových výrobků firmy MXL vždy důležitou roli, která však nebyla nikdy samoúčelnou a vždy byla podpořena také špičkovými zvukovými vlastnostmi. S modelem MXL CR77 míří tato originální filozofie z hudebních studií také na pódia a do prostředí živé hudby vůbec.
Dynamický mikrofon CR77 spojuje vintage retro design vycházející ze slavných modelů 50. let s ultramoderními prvky jako je karbon a chrom. Prostě je-li něco pravdy na pověsti, že Elvis nezemřel, ale odletěl na Mars, určitě tam zpívá na tento mikrofon.
Moderní přístup ke klasické konstrukci však nenajdeme pouze ve sféře designové, ale také pod kapotou. Pod odolnou mřížkou se skrývá unikátní superkardioidní kapsle, která díky své nezvykle výrazné směrovosti dokáže při správném použití účinně odfiltrovat nežádoucí přeslechy ostatních nástrojů na pódiu a současně dovoluje značné zesílení vokálu v monitorech bez rizika vzniku zpětné vazby.
Kapsle je ukotvena v pružném závěsu, jenž dokonale tlumí veškerý manipulační hluk a poradí si i s takovými zapeklitostmi, jako je dunivá podlaha. Ochranu před explozivními souhláskami, větrem a dechem obstarává interní windscreen.
Celkové naladění mikrofonu akcentuje prezenční charakter s důrazem na srozumitelnost a čitelnost. Tyto vlastnosti pak jeho použití neomezují pouze na pódiové snímání hlasu, ale nabízejí též široké pole také pro případně studiové experimenty.

Použití:
• Vokál - live
• Vokál - studio
• Studio

Technické údaje:
• Konstrukce: dynamická
• Frekvenční rozsah: 50 Hz - 14 kHz
• Směrová charakteristika: superkardioida
• Impedance: 400 Ohm
• Citlivost: 52 dB 1V/Pa
• Tělo: kovové
• Konektor: XLR
• Rozměry: 65 x 180 mm
• Hmotnost: 0,635 kg
• Barva: černá/chrom
• Příslušenství: hliníkový kufr, čistící hadřík

alternativní obrázky: MXL CR77

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu MXL CR77 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.