MXL AC-410W

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 8 490 Kč
Cena bez DPH 7 017 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: MXL.AC-410W
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Stolní bezdrátový boundary USB mikrofon, 3 interní kapsle, snímací záběr mikrofonu: 180° do vzdálenosti 7,5 m, WiFi pásmo 2,4 Ghz, dosah bezdrátového přenosu: 6 m, napájení: 2x AA baterie, vhodný pro Skype, přednášky a webové konference, jednoduchý setup, kompatibilita: Windows i Mac

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalita a především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
MXL AC 410W
Mikrofon MXL AC-410W je stolní bezdrátový boundary USB mikrofon, který využívá pásmo WiFi (2,4 GHz) pro bezpečný přenos čistého a nezkresleného audiosignálu. Je vynikající volbou pro konferenční a přednáškové místnosti, videokonference i pro komunikační programy jako Skype apod. Mikrofon detailně snímá okolní zvuky do vzdálenosti až 7,5 m s úhlem záběru 180° a je vybaven tlačítkem Mute a indikátorem stavu napájení. O jeho napájení se starají 2 AA baterie, nebo akumulátory s přibližnou životností 20 provozních hodin. Přijímač je schopen spolehlivě zachytit vysokofrekvenční signál na vzdálenost minimálně 6 m. Napájení příjímače je řešeno prostřednictvím USB, nevyžaduje tedy další externí zdroj.
Celý systém je ideální pro aplikace, kde je vyžadováno rychlé sestavení konferenčního systému, tam, kde je potřebná mobilnost a flexibilita, nebo případně tam, kde je potřeba zachovat čistý design konferenčního prostoru, bez překážející a nevzhledné kabeláže.
 

Použití:
• Konference
• Videokonference
• Přednášky
• Internetová komunikace

Technické údaje:
• Stolní bezdrátový USB boundary mikrofon
• 3 mikrofonní kapsle
• Snímací záběr: 180º
• Snímací vzdálenost: až 7,5 m
• Podsvícený vypínač Mute
• Frekvenční rozsah: 40 Hz – 16 kHz
• Vzorkovací frekvence: 44,1/48 kHz
• Převodník: 16-bit Delta Sigma
• THD+N: 0,01%
• Napájení: 2x AA baterie nebo akumulátor
• Životnost baterií: až 20 hodin
• Pásmo bezdrátového přenosu: 2,4 GHz
• Dosah bezdrátového přenosu: 6 m
• Kompatibilní s PC i Mac bez nutnosti instalace ovladačů
• Napájení: USB

alternativní obrázky: MXL AC-410W

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL AC-410W zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.