MXL A5s

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 489 Kč
Cena bez DPH 1 231 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-34%
Doporučená s DPH 2 270 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: MXL.1006220
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Dynamický mikrofon pro bicí nástroje, směrová charakteristika: úzká kardioida, určen speciálně pro snare a perkuse, velmi rychlý atak, odolný vůči vysokému SPL a přeslechům, materiál: plast, klip pro montáž na ráfek bubnu součástí dodávky, barva: černá

Společnost Marshall Electronics patří již přes 30 let k předním americkým výrobcům technologicky vysoce vyspělých elektronických systémů určených pro profesionální Audio/Video aplikace, televizní a rozhlasové vysílání a další oblasti průmyslu.
Veškeré vývojové zázemí a velká část výrobních kapacit firmy se nachází v kalifornském El Segundo, poblíž Los Angeles, další továrny jsou umístěny v Japonsku, Koreji, Rusku atd.
Z pohledu hudebníka je ze čtyř odlišných výrobních divizí společnosti určitě nejvíce zajímavá „Professional Audio Division“, jejímž bezesporu nejdůležitějším výrobkem jsou studiové, filmové a multimediální mikrofony MXL.
Mikrofony MXL si do současnosti získaly obrovskou oblibu uživatelů v domácích, malých a středních nahrávacích studiích, při TV přenosech, filmovém natáčení a dokonce i při živém ozvučování zejména v USA, ale i v mnoha dalších zemích.
Hlavním důvodem je jejich vysoká kvalita a především pokroková, často zcela unikátní konstrukce, která je řadí do mnohem vyšší kategorie, než by se mohlo na první pohled zdát z jejich katalogové ceny.
Ostatně desítky kladných recenzí v uznávaných odborných časopisech (např. Sound On Sound, Pro Audio, EQ Magazine atd.), prestižní ocenění z výstav a veletrhů (např. Future Music ACE 2007), pozitivní ohlasy od renomovaných hudebních producentů (např. Richard Dashut – Fleetwood Mac) a tisíce dalších nahrávek pořízených mikrofony MXL ve studiích po celém světě mluví za vše.
 
MXL A-5 S
Zachytit extrémně rychlý atak malého bubnu nebo perkusí patří k nejnáročnějším úkolům, se kterými se může mikrofon setkat. Nejen kvůli velkým dynamickým skokům, vysokému SPL a širokému frekvenčnímu rozsahu, který je potřeba zachytit s jeho plnou dynamikou, ale také kvůli relativně „nebezpečnému“ prostředí, kde o nějaký ten zásah paličkou obvykle nebývá nouze.
Dynamický mikrofon MXL A-5 S disponuje všemi prostředky k tomu, aby se s takovýmto úkolem se ctí vyrovnal. Jeho kapsle nabízí bleskovou reakci na rychlé transienty, poradí si i s extrémní úrovní SPL a jeho úzce sevřená kardioidní směrová charakteristika dokáže skvěle separovat snímaný nástroj od přeslechů ostatních bubnů soupravy.
Vysokou mechanickou odolnost ve velmi rizikovém prostředí podtrhuje nejen šasi z houževnatého a odolného plastu, ale také malé rozměry, které bubeníkovi nedají příliš možnost jej nechtěně zasáhnout. A navíc se všude snadno vejde a nepřekáží.
Mikrofon je primárně určen pro snímání malého bubnu, ale výborně osvědčí se také u perkusí a nic nebrání jeho nasazení na přechodech, nebo dalších nástrojích, kde se obvykle používají dynamické mikrofony.
Součástí dodávky je také plastový klip, umožňující snadnou montáž mikrofonu na ráfek bubnu.

Použití:
• Bicí souprava – malý buben
• Perkuse
• Tomy
• Nástroje

Technické údaje:
• Konstrukce: dynamická
• Frekvenční rozsah: 90 Hz - 18 kHz
• Směrová charakteristika: úzká kardioida
• Impedance: 600 Ohm
• Citlivost: -76 dB 1V/Pa
• Tělo: plast
• Konektor: XLR
• Rozměry: 34,4 x 85,7 x 84,8 mm
• Hmotnost: -
• Barva: černá
• Příslušenství: klip pro montáž na ráfek bubnu
 
 

alternativní obrázky: MXL A5s

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MXL A5s zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.