MONKEY BANANA Mangabey Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 390 Kč
Cena bez DPH 5 281 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 6 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MNK.MONK300
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Lampový kondenzátorový mikrofon s napájecím zdrojem, 34mm kondenzátorová kapsle, lampa 12AX7, 9 směrových charakteristik, frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz, max. SPL: 135 dB, výstupní impedance: 100 Ohm, hmotnost mikrofonu: 430g, barva: černá

 
MONKEY BANANA Mangabey Black
 
Mangabey Black je lampový kondenzátorový mikrofon od německé společnosti Monkey Banana. Nabízí celkem devět směrových charakteristik v plynulém nastavení od omnidirectional před kardiodní až po osmičkovou. To ho předurčuje ke studiovému použití, kde vyniká v mnoha různých situacích, nejlépe si ale poradí se záznamem mluveného slova, vokálu, akustické kytary a dalších akustických nástrojů. Díky použité elektronce má mikrofon bohatý a teplý zvuk. Kromě záznamových kvalit zaujme Mangabey Black i tradičním designem Monkey Banana.
 
Vlastnosti
Odolné kovové šasi ukrývá srdce mikrofonu, které tvoří 34mm velká kondenzátorová kapsle a elektronka 12AX7. Směrová charakteristika mikrofonu je nastavitelná knobem umístěným na napájecím zdroji. Mangabey Black má frekvenční odezvu v širokém spektru 20Hz až 20kHz, poradí si tedy s jakýmkoli zvukem. Vysoká SPL 135db nebrání mikrofonu ani v záznamu velmi hlasitých signálů. Výstupní impedance mikrofonu je 100 Ohm, citlivost -34db. Součástí balení je odpružený držák, napájecí zdroj, sedmipinový kabel a ochranné pouzdro. Mikrofon je vyveden v černé barvě.
 
Specifikace
•    Typ: lampový kondenzátorový
•    Kapsle: 34mm
•    Charakteristika: nastavitelná
•    Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
•    Max. SPL: 135db
•    Impedance: 100Ohm
•    Citlivost: -34db
•    Rozměry mikrofonu: 181x51mm
•    Váha mikrofonu: 430g
•    Rozměry zdroje: 190x130x88mm
•    Váha zdroje: 1,7kg
•    Barva: černá
•    Součást balení: napájecí zdroj, odpružený držák, 7pin kabel, pouzdro
 
O značce Monkey Banana
Historie mladé německé značky Monkey Banana se začala psát v roce 2004, kdy její zakladatelé začali s výrobou ozvučení pro vlastní studio. Jejich motivací bylo zkonstruovat kvalitní monitoring za dostupnou cenu, což se jim v kombinaci s dostatečnými znalostmi a nadšením podařilo do té míry, že jejich výrobky začali být žádané i v jejich okolí. V roce 2010 tedy začali se sériovou výrobou a expandovali na trh po celém světě.

alternativní obrázky: MONKEY BANANA Mangabey Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MONKEY BANANA Mangabey Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.