MONKEY BANANA Hapa White

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 190 Kč
Cena bez DPH 1 810 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: MNK.MONK313
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB kondenzátorový mikrofon, 14mm elektretová kapsle, kardioidní charakteristika, frekvenční rozsah: 28 Hz – 20 kHz, max. SPL: 138 dB, výstupní impedance: 100 Ohm, vč. odpruženého držáku, USB kabelu a ochranného pouzdra, hmotnost: 330 g, barva: bílá

 
MONKEY BANANA Hapa White
 
Hapa White je USB kondenzátorový mikrofon od německé společnost Monkey Banana. Využívá technologie back electret, která mu umožňuje pracovat s velmi nízkou spotřebou energie. Díky této schopnosti je Hapa White ideálním mikrofonem pro podcastové nahrávky, mobilní studio nebo využití v terénu. Konektivita USB zaručuje okamžité plug-and-play použití. Mikrofon si nejlépe poradí s mluveným slovem nebo vokálem, lze ho ale úspěšně použít i při záznamu nástrojů. Hapa White má odolnou konstrukci a výborný zvuk. Zaujme rovněž tradičním designem Monkey Banana.
 
Vlastnosti
Odolné kovové šasi ukrývá srdce mikrofonu , jímž je 14mm velká elektretová kapsle s kardiodní směrovou charakteristikou. Hapa White má frekvenční odezvu v širokém pásmu 20Hz až 28kHz s lehkým zdvihem na 5kHZ a 10kHz (přizpůsobeno vokálům a mluvenému slovu), dokáže tak věrně zaznamenat v podstatě každý zvuk. Díky vysoké SPL 138db si poradí i s velmi hlasitými zdroji. Výstupní impedance mikrofonu je 100 Ohm, citlivost -32db. Součástí balení je odpužený držák, USB kabel a ochranné pouzdro. Mikrofon je proveden v bílé barvě.
 
Specifikace
•    Typ: elektretový kondenzátorový
•    Kapsle: 14mm
•    Charakteristika: kardioidní
•    Frekvenční rozsah: 20Hz-28kHz
•    Max. SPL: 136db
•    Impedance: 100Ohm
•    Citlivost: -32db
•    Rozměry: 181x51mm
•    Váha: 330g
•    Barva: bílá
•    Součást balení: USB kabel, odpružený držák, pouzdro 
 
O značce Monkey Banana
Historie mladé německé značky Monkey Banana se začala psát v roce 2004, kdy její zakladatelé začali s výrobou ozvučení pro vlastní studio. Jejich motivací bylo zkonstruovat kvalitní monitoring za dostupnou cenu, což se jim v kombinaci s dostatečnými znalostmi a nadšením podařilo do té míry, že jejich výrobky začali být žádané i v jejich okolí. V roce 2010 tedy začali se sériovou výrobou a expandovali na trh po celém světě.

alternativní obrázky: MONKEY BANANA Hapa White

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MONKEY BANANA Hapa White zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.