MESA BOOGIE Express 5:50+ Combo

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 59 890 Kč
Cena bez DPH 49 496 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: MB_.MB 1.501PX.BB.CO
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Dvoukanálové celolampové kytarové kombo, série: Express Plus, patentované technologie Multi-Watt / Duo-Class / Dyna-Watt, výkon: 5 W / 25 W / 50 W, lampy: 5x 12AX7 + 2x 6L6, reproduktory: 1x 12”, 2 kanály, 4 zvukvé režimy, 3pásmový ekvalizér, 5pásmový grafický ekvalizér / Preset Depth, pružinový reverb, funkce Solo, elektronková efektová smyčka, footswitch

Když se Randall Smith poprvé v roce 1967 odhodlal z dobrého rozmaru upravit kombo Fender Princeton, pravděpodobně ještě netušil, že právě stvořil legendu na poli kytarových a baskytarových zesilovačů, komb a reproboxů. Poté, co se jeho raná práce dostala do rukou Carlose Santany, již nebylo pochyb o dalším vývoji - posléze pod vlastním názvem Mesa Boogie. Na řadu postupně přišly první vlastní modely jako Mark I nebo basový Snakeskin Mesa 450. Postupem času se aparáty značky Mesa Boogie staly elitním vybavením na hudebním poli. Vyznačují se především důmyslným zpracováním s širokou škálou aparátů od jednoduchých až po velmi sofistikované modely a špičkovými zvukovými vlastnostmi, jež jsou schopny uspokojit požadavky hudebníků hrajících od blues či jazzu až po extrémní metalové žánry. Současným sídlem firmy je kalifornské město Petaluma.

Mesa / Boogie Express Plus 5:50 Combo 112 je celolampové kytarové kombo série Express Plus.

Výkon
Koncový zesilovač nabízí přepínatelný výkon mezi 5 W, 25 W nebo 50 W. Přepínáním mezi jednotlivými hodnotami výkonu dochází i k odlišnému vedení a zpracovávání signálu (Patented Duo-Class Power Switching) uvnitř koncového zesilovače a tím i k odlišným vlastnostem reprodukovaného zvuku (5 W – zesilovač pracuje v třídě A pouze s jednou výkonovou elektronkou; 25 W – taktéž třída A v zapojení s oběma výkonovými elektronkami; 50 W – patentovaná technologie Dyna-Watt, zesilovač třídy A/B, maximální využití výkonu, maximální důraz na dynamiku). O tvorbu samotných zvukových vln se stará jeden dvanáctipalcový reproduktor.
Na úrovni koncového zesilovače rovněž operuje funkce Solo, jíž lze využít jakožto “volume boost” celého aparátu zejména pro sólovou hru.

Předzesilovač
2 nezávislé kanály, osazené pěti 12AX7 lampami, jsou přepínatelné externím footswitchem. Používaný kanál je indikován LED diodami na ovládacím panelu. Každý kanál má dva specifické módy, mezi kterými lze snadno přepínat.
Každý kanál disponuje nezávislými korekcemi: vstupní citlivost (gain), ekvalizér (basy, středy, výšky), Reverb a hlasitost kanálu (master).
Dále lze pro každý kanál zvlášť využít buďto pětipásmového grafického ekvalizéru, nebo funkce PRESET DEPTH, jež specifickým způsobem grafický ekvalizér nahrazuje. Pootáčením potenciometru lze měnit pomyslné nastavení šavlí od plochého až po extrémní křivku V (tzv. “V-Curve”).

Režimy nastavení:
Kanál 1: CLEAN - nejnižší gain, vyvážený tradiční čistý zvuk, při nastavení vyššího gain je vhodný pro oldschool sólový zvuk
Kanál 1: CRUNCH - nabuzenější než CLEAN, široký dynamický rozsah, při nízkém nastavení gainu lze použít jako agresivnější čistý zvuk
Kanál 2: BLUES - zaměřen na sóla, při nížším gainu vhodný i pro rytmickou hru, lze dosáhnout také zkreslenějšího lead zvuku
Kanál 2: BURN - nejvíce vybuzený mód, nabízí velmi silné zkreslení

Možnosti zapojení
Zesilovač obsahuje 3 jack výstupy do reproduktorů, které jsou roztříděny podle impedance.
Dále můžeme využít jednu sériovou efektovou smyčku.
Najdeme zde také 4 jack konektory pro přepínání funkcí externím footswitchem (CHANNEL, REVERB, EQ, SOLO).

Kvalita sbalená na cesty - Mesa / Boogie Express Plus 5:50 Combo 112.

Vlastnosti
• Série: Express Plus
• Patentované technologie Multi-Watt, Duo-Class, Dyna-Watt
• Výkon: 5 W / 25 W / 50 W
• Třída: A / AB
• Koncové lampy: 2 x 6L6
• Lampy v předzesilovači: 5x 12AX7
• Reproduktory: 1x 12”
• 2 kanály
• 4 zvukové režimy
• Třípásmový ekvalizér nezávislý pro každý kanál
• Pětipásmový grafický ekvalizér / funkce Preset Depth
• Pružinový reverb
• Elektronková efektová smyčka
• Funkce Solo
• Impedance: 4 / 8 Ohmů
• funkce Standby
• Footswitch součástí balení
• Rozměry: 22,7/8” (šířka)

alternativní obrázky: MESA BOOGIE Express 5:50+ Combo

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu MESA BOOGIE Express 5:50+ Combo zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.