MESA BOOGIE CabClone 16

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 8 890 Kč
Cena bez DPH 7 347 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: MB_.MB AC.CC16
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt – simulátor reproboxu, 3 režimy: Closed Back / Open Back / Vintage Cabinet, zabudovaná zátěž zesilovače, přepínač fáze, přepínač Lift/Ground, sluchátkový výstup, impedance: 16 Ohmů, pasivní design, ruční výroba v USA

Když se Randall Smith poprvé v roce 1967 odhodlal z dobrého rozmaru upravit kombo Fender Princeton, pravděpodobně ještě netušil, že právě stvořil legendu na poli kytarových a baskytarových zesilovačů, komb a reproboxů. Poté, co se jeho raná práce dostala do rukou Carlose Santany, již nebylo pochyb o dalším vývoji - posléze pod vlastním názvem Mesa Boogie. Na řadu postupně přišly první vlastní modely jako Mark I nebo basový Snakeskin Mesa 450. Postupem času se aparáty značky Mesa Boogie staly elitním vybavením na hudebním poli. Vyznačují se především důmyslným zpracováním s širokou škálou aparátů od jednoduchých až po velmi sofistikované modely a špičkovými zvukovými vlastnostmi, jež jsou schopny uspokojit požadavky hudebníků hrajících od blues či jazzu až po extrémní metalové žánry. Současným sídlem firmy je kalifornské město Petaluma.
 
Mesa Boogie Cab Clone je pasivní simulátor reproboxu, který přináší zcela nové možnosti využití Vašeho aparátu (pokud nedisponuje vyšším výkonem než 150 W).
Díky zabudované zátěži zesilovače totiž není nutné připojovat reprobox. Zapojíte tedy svůj zesilovač namísto reprobedny do Cab Clone simulátoru a z něj už dle Vaší libosti rovnou do mixu, mikrofonního předzesilovače nebo přímo do nahrávacího zařízení. K vedení signálu slouží symetrický výstup XLR s ovladačem nastavení úrovně, který nabízí tři základní presety Mic -30 dB / Inst. -10 dB / Line +4 dB.
K dispozici jsou tři různé zvukové charakteristiky podle typu emulovaného reproboxu – Closed Back (box 4x 12” s uzavřenou zadní stěnou, potlačenými středy a široce rozkročeným zvukem ve stylu Rectifier Traditional Cabinet) / Open Back (box s otevřenou zadní stěnou, vybroušenějším zvukovým projevem a “rychlejší” odezvou) nebo Vintage Cabinet (nejtemnější zvuková varianta s “tlustým” tónem vhodná pro sólovou hru při vyšších dávkách zkreslení).
Na předním panelu se navíc nachází přepínač fáze Phase/180 a přepínač uzemnění Ground/Lift.
Zadní panel kromě vstupního konektoru a konektoru Thru pro připojení reproboxu skýtá také alternativní linkový výstup a hlavně sluchátkový výstup, který umožňuje plnohodnotné využití Vašeho zesilovače, aniž by bylo rušeno Vaše okolí.
Ručně vyráběný simulátor Cab Clone má navíc pasivní konstrukci, takže nevyžaduje napájení a je dostupný ve třech verzích – s impedancí 4, 8 nebo 16 Ohmů.
Součástí produktu je i odnímatelný podstavec.
 
Kytarový efekt – simulátor reproboxu
• Impedance: 16 Ohmů
• 3 režimy: Closed Back / Open Back / Vintage Cabinet
• Zabudovaná zátěž zesilovače – nevyžaduje připojení reproboxu
• Přepínač fáze
• Přepínač Lift/Ground
• Sluchátkový výstup
• Symetrický linkový výstup XLR s nastavením úrovně a třemi presety
• Pasivní design – nevyžaduje napájení
• Odnímatelný podstavec
• Navrženo a ručně vyrobeno v USA (Petaluma, Kalifornie)
• Rozměry (mm): 170 (šířka), 163 (hloubka), 58 (výška)
• Hmotnost: 1 kg
 
Ovládání:
• Potenciometr DI Level pro nastavení XLR výstupu
• Přepínač režimů Closed Back / Open Back / Vintage Cabinet
• Přepínač fáze
• Přepínač uzemnění Lift/Ground
 
Konektory:
• 1x vstup pro připojení zesilovače; jack 6,3 mm
• 1x Thru pro propojení s reproboxem; jack 6,3 mm
• 1x linkový výstup; jack 6,3 mm
• 1x sluchátkový výstup; jack 6,3 mm
• 1x symetrický linkový výstup XLR

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MESA BOOGIE CabClone 16 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.