MEINL SCP100AWA Snarecraft Professional Cajon - American White Ash

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 270 Kč
Cena bez DPH 4 355 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MEI.SCP100AWA
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Cajon - model: American White Ash

 
MEINL SCP100AWA Snarecraft Professional Cajon - American White Ash
 
Cajony ze série  Snarecraft Professional světoznámého výrobce perkusí Meinl nabízí hráčům jasně artikulovaný, průrazný zvuk s příjemným tonálním základem a širokým dynamickým rozsahem. Oproti cajonům z „běžné“ série Snarecraft sponují několika vylepšeními, která zvyšují jejich hratelnost a činí z nich skutečně profesionální nástroje. Jejich těla jsou vyráběna z devítivrstvé březové překližky o síle 12 mm, která se z velké míry podílí na nadstandardních zvukových vlastnostech těchto nástrojů. Díky vylepšené ergonomii také cajony z této série přináší hudebníkům maximální pohodlí při hře.
 
Vlastnosti
Rezonanční tělo cajonu MEINL SCP100AWA je vyrobeno z Baltské břízy, přední rezonanční deska pak z amerického bílého jasanu. Výrazný charakter zvuku dosahuje tento cajon použitím dvou ocelových struníků upevněných na vnitřní straně rezonanční desky.  Jejich napětí lze regulovat, a v případě potřeby struníky i vypnout, pomocí nožního pedálu na boku nástroje. Veškeré hrany nástroje jsou pro dosažení maximálního herního komfortu zaobleny, což hráči ocení zejména u přední desky, která díky tomu poskytuje mnohem větší opěrnou plochu pro ruce. Pro lepší projekci tónu i stabilitu při hře jsou na spodní straně cajonu připevněny čtyři gumové nožičky. Pro maximální zvukovou kontrolu i snadnější ozvučení cajonu je v jeho zadní desce vyřezán soundport.
 
Specifikace
•    Typ: Snare cajon
•    Materiál těla: baltská bříza
•    Materiál rezonanční desky: americký bílý jasan
•    Barva: přírodní jasan – přední deska, tělo nástroje – přírodní bříza
•    Rozměry: Rozměry: 502 x 298 x 305 mm
•    Obal: Ne
 
O značce Meinl 
Společnost Meinl se sídlem v německém městě Guttenstetten byla založena roku 1951 Rolandem Meinlem. První činel značky Meinl spatřil světlo světa sice už v roce 1952, sériová produkce však byla zahájena až o sedm let později, v roce 1959. Na začátku 70. let vstoupil do chodu společnosti Reinhold Meinl, syn zakladatele Rollanda Meinla, který se stal prezidentem společnosti a je jím dodnes. Sedmdesátá léta přinesla mnoho novinek – Meinl jako první začal činely označovat svým logem a prodávat je v kompletních sadách. K výrobě činelů začal navíc používat unikátní slitinu bronzu, díky které mají specifický zvuk. Se svými dvěma divizemi, Meinl Percussion, zaměřenou na perkuse a Meinl Cymbals, patří dnes společnost Meinl mezi hlavní producenty činelů a perkusí na trhu.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MEINL SCP100AWA Snarecraft Professional Cajon - American White Ash zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.