MARSHALL Origin 5C

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 256 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: M__.M ORI5C
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarové lampové kombo, výkon: 5 W, reproduktory: 1x 8" Celestion Eight-15, elektronky: 2x ECC83 + 1x EL84, 3pásmový ekvalizér, Presence, efektová smyčka

Kytarové lampové kombo, výkon: 5 W, reproduktory: 1x 8" Celestion Eight-15, elektronky: 2x ECC83 + 1x EL84, 3pásmový ekvalizér, Presence, efektová smyčka

 
Marshall Origin5  je 5W kytarové kombo, jehož klasické celolampové obvody a moderní funkce doplněné 8“ reproduktorem Celestion Eight-15 nepochybně zní jako pravý Marshall. Navzdory jeho velikosti se vyznačuje bohatým harmonickým tónem a v rámci jednoho kanálu rozsahem od čistého po velmi zkreslený tón, což znamená, že Origin5 je vhodný pro umělce, kteří se nebojí vyjádřit svým zvukem a zároveň potřebují menší aparát.
Dvoucestný footswitch umožňuje spínání úrovně gain boost a vypnutí či zapnutí efektové smyčky FX loop.

Marshall Origin
Spojení tradiční celolampové topologie s moderními a zejména funkčními prvky přináší všem vyznavačům zvuku Marshall nové možnosti:
Tilt Control
Tento potenciometr umožňuje prolínání zvuku typu Normal a High Treble. Obvod je postaven na multi-input technologii jedněch z nejklasičtějších Marshall aparátů 1959SLP a JTM-45. Nyní však nemusíte volit konkrétní fixní vstup, abyste dosáhli požadovaného zvuku.
• Extra Boost
Více zkreslení? Sami konstruktéři tvrdí, že aparáty řady Origin jsou přímo stvořené pro hru s kytarovými efekty, nicméně díky speciálnímu obvodu a externímu footswitch pedálu získáváte příjemný gain booster „zdarma“.
• Výkon
Už žádné externí výkonové brzdy! Powerstem je nová funkce umožňující snížení výkonu bez kompromisu a ztráty zvukové kvality.

Vlastnosti
• Kytarové kombo série Marshall Origin
• Celolampové obvody
• Předzesilovač: 2 x ECC83
• Zesilovač: 1 x EL84
• Výkon: 5W
• Počet kanálů: 1
• Reproduktor: 1 x 8“ Celestion Eight-15 (15 Ohm, 15 W)
• Vstupy: 1 x ¼“ jack + footswitch
• Výstupy: 1 x ¼“ jack speaker out (16 Ohm)
• Efektová smyčka
• Ovládací prvky: volume, boost, tilt, bass, middle, treble, power scaling
• Rozměry: 466 x 369 x 191 mm
• Hmotnost: 9.4 kg

Legendární firma Marshall je již od počátku 60. let 20. století jedním z největších, nejúspěšnějších a nejvýznamnějších výrobců kytarových aparátů na světě. Po celou dobu existence firmy pomáhají zesilovače Marshall svým jedinečným charakterem definovat fenomén rockové kytary.
Jedním z prvních zákazníků byl Pete Townsend, kytarista dunivé rockové atrakce The Who. Užíváním kytarových stacků Marshall prosluli i velikáni jako Jimi HendrixJimmy PageRitchie BlackmoreJeff Beck, Slash, Zakk Wylde či Lemmy Kilmister. 
Firma Marshall dokázala vždy rychle reagovat na požadavky hráčů v souvislosti s vývojem hudebních trendů. Její aparáty se staly nedílnou součástí výbavy obrovského množství muzikantů bez ohledu na konkrétní hudební žánr. 

alternativní obrázky: MARSHALL Origin 5C

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu MARSHALL Origin 5C zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.