MARSHALL MG102GFX

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 090 Kč
Cena bez DPH 9 165 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-15%
Doporučená s DPH 12 990 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MMG.M MG102GFX
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Tranzistorové čtyřkanálové kytarové kombo, nejnovější série MG Gold, výkon 100W, reproduktory 2 x 12”, kanály: Clean / Crunch / OD1 / OD2, 3-pásmový ekvalizér, reverb: studio / spring, 4 typy delaye, další efekty: chorus / phaser / flanger / oktáver / vibrato, digitální efekty: reverb / delay / chorus / phaser / flanger, tap tempo, možnost uložení 4 nastavených zvuků, efektová smyčka, vstup pro CD / mp3, výstup na sluchátka, footswitch součástí balení, barva: Gold

 
MARSHALL MG102GFX
 
MG102GFX je čtyřkanálové kytarové kombo značky Marshall. Nabízí širokou škálu zvuků, od křišťálově čistého až po hutné a agresivní zkreslení. Prostřednictvím vestavěného třípásmového ekvalizéru a zabudovaného efektového procesoru lze zvuk dále tvarovat a modulovat, MG102GFX je proto velmi univerzálním aparátem vhodným pro kytaristy všech hudebních stylů. Kombo nabízí dva provozní režimy – režim Preset je určený pro uložení čtyř různých nastavení a jejich opětovné vyvolání, v režimu Manual aparát reaguje na aktuální nastavení ovladačů. Funkce Damping umožňuje volbu mezi vintage a moderní odezvou koncového zesilovače.     
 
Vlastnosti
Kombo MG102GFX má výkon 100 W a je osazeno dvěma dvanáctipalcovými reproduktory. Disponuje nástrojovým vstupem, aux vstupem pro připojení audio/mp3 zařízení, vstupem a výstupem efektové smyčky, sluchátkovým výstupem a konektorem pro připojení footswitche. Efektový procesor nabízí digitální efekty chorus, flanger, phaser, octaver, vibrato, čtyři možnosti delaye s možností tap tempo a dva druhy reverbu (studio, spring). Pro nastavení zvuku je na čelním ovládacím panelu umístěno devět knobů a osm tlačítek, dvoutlačítkový footswitch je zahrnut v ceně aparátu. Rozměry komba jsou 585x535x260 mm, váží 22,6 kg.        
 
O řadě MG
Série Marshall MG staví, dle samotných vývojářů, hlavně na zvuku, bezvadné funkčnosti a inovaci. Mnohaleté zkušenosti s analogovými zesilovači zkombinovali inženýři Marshallu s digitálními technologiemi a dali tak vzniknout univerzálním aparátům, které díky příznivé ceně osloví jak úplné začátečníky, tak zkušené pódiové matadory. Silný tradiční zvuk, množství vestavěných efektů, speciálně navržené reproduktory a široká paleta nastavení činí z aparátů série MG výborné pomocníky pro kytaristy všech žánrů a úrovní.
 
Specifikace
•    Typ: tranzistorové
•    Výkon: 100 W
•    Počet kanálů: 4 (clean, crunch, OD1, OD2)
•    Reproduktor: 2x 12“
•    Sluchátkový výstup: ano
•    Efektová smyčka: ano
•    Aux in: ano
•    Footswitch: ano
•    Efekty: chorus, flanger, phaser, octaver, vibrato, delay, reverb
•    Další funkce: damping
•    Rozměry: 585x535x260 mm
•    Hmotnost: 23 kg 
 
O značce Marshall 
Legendární Marshall je již od počátku 60. let 20. století jedním z největších, nejúspěšnějších a nejvýznamnějších výrobců kytarových aparátů na světě. Po celou dobu existence společnosti pomáhají zesilovače Marshall svým jedinečným charakterem definovat fenomén rockové kytary. Jedním z prvních zákazníků byl Pete Townsend , kytarista dunivé rockové atrakce The Who . Užíváním kytarových stacků Marshall prosluli i velikáni jako Jimi Hendrix, Jimmy Page, Ritchie Blackmore, Jeff Beck, Slash, Zakk Wylde či Lemmy Kilmister. Firma Marshall dokázala vždy rychle reagovat na požadavky hráčů v souvislosti s vývojem hudebních trendů. Její aparáty se staly nedílnou součástí výbavy obrovského množství muzikantů bez ohledu na konkrétní hudební žánr.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu MARSHALL MG102GFX zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.