MAPEX Saturn V Exotic SV529XEB MSL Deep Water Maple Burl

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 46 990 Kč
Cena bez DPH 38 835 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MAP.25008362
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Serie Saturn V Exotic, 4-místná bicí souprava, korpusy kombinace severoamerického javoru a ořechu, obsahuje: bass drum (22 x 20), tomy (10 x 7 + 12 x 8), floor tom (16 x 14), 2x TH800, sada neobsahuje hardware, snare drum a činely nejsou součástí soupravy, barva: Deep Water Maple Burl (MSL)

 
MAPEX Saturn V Exotic SV529XEB MSL Deep Water Maple Burl
 
Profesionální bicí souprava Mapex Saturn V Exotic je pokračováním veleúspěšné řady Saturn IV. Skýtá několik inovací, díky kterým ještě lépe splňuje vysoké nároky zkušených hráčů. Kromě vynikajícího zvukového charakteru kombinace javoru a ořechu nabízí také originální design. Navíc je stylově univerzální. Díky zmíněným vlastnostem se těší velké popularitě u mnoha bubeníků po celém světě.  Sada obsahuje basový buben (22“), dva tom tomy (10“ a 12“) a floor tom (16“). Součástí shell setu jsou bytelné držáky bubnů série 800.
 
Vlastnosti
Korpusy tvoří sedm vrstev dřeva. Jedná se o jedinečnou kombinaci javoru a ořechu, která dosahuje celkové tloušťky 6,15 mm u tom tomů a 7,5 mm u basového bubnu. Nový způsob seříznutí a zaoblení hran, inovativní systém ukotvení bubnů i upevnění nožiček floor tomu, to vše nese označení SONIClear. Celkové vyznění sady díky této technologii neztrácí svůj dozvuk a přirozené rezonance a naplno se rozvine její frekvenční potenciál. Dynamice i pohodlnosti hry přispívají také speciální ráfky Power Hoops.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 22“x20“ 
•    Tom: 10“x7“ 
•    Tom: 12“x8“ 
•    Floor Tom: 16“x14“
Hardware:
•    TH800 (2x) – držáky na tom tomy
•    nožičky k floor tomu
Materiál: javor, ořech
Barva: Deep Water Maple Burl
 
O značce Mapex 
Značka bicích nástrojů Mapex byla založena v roce 1989. Spadá pod koncern KHS Musical Instruments Company sídlící na Taiwanu. Ačkoli by domovská destinace společnosti mohla svádět k úvahám o nevalné kvalitě asijské sériové výroby, opak je pravdou - Mapex jako jedna z mála značek vlastní certifikát ISO. Všechny bubny z produkce Mapexu jsou ručně vyráběné, ručně broušené a ručně lakované osmi vrstvami lesklého laku. Základem výroby je pečlivý výběr prvotřídních dřevin, bubny Mapex jsou v drtivé většině z javoru, ořechu, břízy a topolu. V současné době dodává společnost na trh sedm sérií bicích nástrojů. O jejich kvalitě svědčí dlouhý seznam slavných hráčů, kteří bubny Mapex používají. 

alternativní obrázky: MAPEX Saturn V Exotic SV529XEB MSL Deep Water Maple Burl

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu MAPEX Saturn V Exotic SV529XEB MSL Deep Water Maple Burl zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.