M-AUDIO Keystation 49 MK3

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 490 Kč
Cena bez DPH 2 058 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 2 590 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: MAU.CMID121
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Klávesový kontroler - 49 kláves, iOs kompatibilita,Ableton,ProTools First

 
M-AUDIO Keystation 49 MK3
 
M-AUDIO Keystation 49 MK3 je klávesový USB MIDI kontroler určený pro komponování a hudební produkci s využitím PC / MAC a softwarových nástrojů. Je ideální pro mobilní použití nebo pro uživatele, kteří pro svou sestavu hledají lehce přenosný nástroj s kompaktními rozměry. Keystation 49 MK3 je vybavený 49 klávesami standardní velikosti s rychlostní citlivostí a přirozenou odezvou. Výrazové možnosti klaviatury doplňují kolečka Pitch Bend a Modulation. K dispozici je také konektor pro připojení externího pedálu.
 
Vlastnosti
Připojení kontroleru k PC / MAC obstarává USB konektor, který slouží k napájení a současně zajišťuje MIDI komunikaci. Nástroj je vybavený posuvným potenciometrem a jedenácti tlačítky s volně přiřaditelnou funkcí. Ovládací prvky lze využít pro kontrolu DAW aplikací a k nastavování parametrů efektových pluginů a virtuálních nástrojů. Keystation 49 MK3 je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou, která zahrnuje Pro Tools First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, AIR Music Tech Mini Grand, Velvet virtual electronic piano a Xpand!2.
 
Specifikace
•    Počet kláves: 49 standardních kláves, rychlostní citlivost
•    Ovládací prvky: 1x posuvný ovladač, 11x tlačítko
•    USB port: MIDI IN / OUT
•    Vstup pro Sustain pedál
•    Síťový vypínač
•    Napájení: USB
•    Rozměry: 822 mm x 189 mm x 68 mm
•    Hmotnost: 2,14 kg
•    Přiložený software: Pro Tools First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, AIR Music Tech Mini Grand, Velvet virtual electronic piano a Xpand!2
 
O značce M-Audio 
Značka M-Audio, spadající pod konglomerát Avid Technologies, byla založena v roce 1988 pod názvem Midiman. Později byla na M-Audio přejmenována vzhledem k rozšíření produktové nabídky i mimo oblast MIDI. Sídlo amerického výrobce mnoha typů audio zařízení, počínaje keyboardy a MIDI kontrolery, přes studiové monitory, sluchátka, mikrofony a preampy a konče u mixpultů, rekordérů a audio rozhraní, se nachází v kalifornském městě Irwindale, další pobočky má pak v Kanadě, Velké Británii, Německu, Francii nebo Japonsku. M-Audio je autorem nové verze populárního softwaru Pro Tools, kterou vyvinula ve spolupráci se společností Digidesign. Produkty s logem M-Audio jsou standardní výbavou muzikantů a producentů po celém světě a řadí se mezi ně Depeche Mode, Smashing Pumpkins, Black Eyed Peas, Duran Duran, Groove Armada a mnoho dalších. 

alternativní obrázky: M-AUDIO Keystation 49 MK3

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu M-AUDIO Keystation 49 MK3 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.