LUNA GUITARS Henna Oasis II Spruce

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 190 Kč
Cena bez DPH 10 901 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: LUN.HEN O2 SPR
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektroakustická kytara, série: Henna, tvar: folk s výřezem, přední deska: masivní smrk, grafika na přední desce: henna, zadní deska + luby: mahagon, krk: mahagon, hmatník: palisandr, elektronika: B-Band T35, barva: Natural

Nástroje americké firmy Luna nabízí maximálně inspirativní kombinaci originálního uměleckého designu, pohodlné hratelnosti a cenové dostupnosti. Jsou určeny pro hráče různých úrovní a hudebních stylů.
Základní filozofii značky Luna představuje snaha vdechnout hudebním nástrojům duši. Zachytit rozličné designové odstíny, jež jsou stejně jedinečné jako lidé, kteří na kytary hrají.
Autory všech designových ozdob jsou skuteční umělci. Jejich inspirace světovou kulturou, přírodou a historií umění je jasně patrná z pečlivě vykládaných ornamentů, díky kterým jsou kytary Luna tak vizuálně atraktivní.
Spoluzakladatelkou firmy je výtvarnice a designérka Yvonne de Villiers. Její vize zahrnuje také závazek osobního propojení s kytarovou komunitou a pozorné péče o zákazníka. Při koupi kytary Luna se nejedná o běžnou obchodní transakci. Stáváte se tak členem jejich kmene.
 
Nástroje série Henna jsou vybaveny mahagonovým korpusem s masivní přední deskou ze smrku či cedru. Přední desku zdobí propracovaná grafika s motivy tetování hennou. Autorkou všech grafických designů je uznávaná britská výtvarnice Alex Morgan. K vytvoření motivů na přední desce kytary byla použita nejmodernější laserová technologie.
Elektroakustický model Henna Oasis Spruce je vybaven korpusem ve tvaru folk, jenž je pro pohodlnou hru v nejvyšších polohách vybaven výřezem. Přední desku vyrobenou z masivního smrku zdobí motivy divokých růží, tulipánů a fialek inspirované uměním Osmanské říše.
Mahagonový krk doplňuje palisandrový hmatník.
Další designové prvky zahrnují například perleťové orientační značky ve tvaru různých měsíčních fází, dotažené lemování (palisandr/javor) či abalonové logo na hlavici nástroje.
O přenos zvuku se stará integrovaný preamp B-Band T35.
Mezi hlavní přednosti nástroje patří:
 
Masivní smrková přední deska
Kytara má velmi hřejivý a vyzrálý zvuk především díky masivní smrkové přední desce, která v kombinaci s mahagonovou zadní deskou a luby zároveň přispívá k bohatému a výraznému zvuku s dlouhým sustainem.
 
Preamp B-Band T35
Detailní vyladění zvuku umožňuje aktivní 3pásmový ekvalizér. Při eliminaci zpětné vazby se uplatní také přepínač fáze.
Nastavení systému je velmi jednoduché a přehledné, situaci na pódiu usnadní také integrovaná chromatická ladička s přehledným LCD/LED displejem.
Na nutnost výměny baterie včas upozorní kontrolka Low Batt.
 
• Elektroakustická kytara
• Série: Henna
• Tvar: folk s výřezem
• Vrchní deska: smrk (masiv)
• Design: motivy tetování hennou (laser)
• Zadní deska a luby: mahagon
• Krk: mahagon
• Hmatník: palisandr
• Kobylka: palisandr
• Šířka nultého pražce: 43 mm
• Menzura: 648 mm
• Elektronika: B-Band T35
• Pickguard: -
• Lemování: palisandr/javor
• Povrchová úprava: matný lesk
• Barva: Natural

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LUNA GUITARS Henna Oasis II Spruce zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.