LUNA GUITARS Concert Coral Ukulele Solid Mahogany Satin Natural

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 990 Kč
Cena bez DPH 4 950 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 6 ks


Kód produktu: LUN.UKE CORAL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Koncertní ukulele, top: mahagon (masiv), zadní deska + luby: mahagon (masiv), krk: mahagon, hmatník: ořech, barva: Satin Natural

 
LUNA GUITARS Concert Coral Ukulele Solid Mahogany Satin Natural
 
Akustické koncertní ukulele Coral vyrobené americkou společností Luna Guitars se řadí do její nejvyšší modelové řady. Dle slov výrobce patří mezi nejkvalitnější nástroje v jeho nabídce. Produkuje klasické tóny ukulele a zároveň nabízí netradiční design přední desky. Díky celomahagonové konstrukci má barevný, pevný a plný zvuk. Nástroj má matnou povrchovou úpravu, ořechový hmatník a perleťové výplně. Díky tomu vypadá decentně, i přes některé extravagantní prvky. Cena ukulele zahrnuje transportní obal.
 
Vlastnosti
Concert Coral Ukulele upoutá pozornost netradičním designem, typickým pro nástroje značky Luna Guitars. Vzory jsou do přední mahagonové desky vypalovány laserem. Zpracování je proto přesné a kvalitní. Výrobce popisuje motiv následovně: „Elegantně vyvedená kresba ryby zrcadlící rozvlněné mořské řasy symbolizuje plodnost, věčnost, tvořivost, štěstí, otcovství, věrnost a přeměnu.“
Celý nástroj, včetně krku profilu C, je vyroben z mahagonu. Hmatník osazený 20 pražci je ořechový, menzura nástroje je 381 mm. Pevnost ladění zajišťují mechaniky Pearloid Open Gear a grafitový nultý pražec. Nástroj je z výroby opatřen strunami Aquila Super Nylgut vyrobených ze syntetického materiálu podobného pravým střívkům.
 
Koncertní ukulele Luna Gutars
V porovnání se sopránovými ukulele mají koncerní ukulele Luna Guitars plnější tón a delší sustain. Pro pohodlnější hru mají také delší menzuru. K jejich výrobě jsou často používána exotická a barevně zajímavá dřeva. Každý nástroj je zdoben detailním vyřezávaným motivem od umělkyně Yvonne Villers. Nejčastějšími náměty jsou příroda, obloha nebo domorodá symbolika. V této řadě lze najít jak ukulele akustická, tak elektroakustická. Ta mohou být vybavena předzesilovači značek Luna nebo Fishman. Nabídka zahrnuje i nástroje vybavené piezo snímači.
 
Specifikace
•    Tvar těla: koncertní ukulele
•    Přední deska: masivní mahagon
•    Zadní deska a luby: masivní mahagon
•    Kobylka: ořech
•    Povrchová úprava: Satin Natural
•    Barva: přírodní
•    Materiál krku: mahagon
•    Hmatník: ořech
•    Povrchová úprava krku: Satin Natural
•    Počet pražců: 20
•    Nultý pražec: grafit (OEM)
•    Šířka nultého pražce: 35 mm
•    Inlay hmatníků: Pearl Moon Phase
•    Menzura: 381 mm
•    Tvar krku: C
•    Barva hardware: bílá
•    Ladicí mechaniky: Pearloid Open Gear
 
O značce Luna Guitars 
Společnost Luna Guitars založila umělkyně Yvonne de Villiers. Inspiraci nalezla u své matky Hildy, baskytaristky, kterou sledovala při vystoupení s různými kapelami. Tehdy se zrodila její vize hudebního nástroje s komfortním zvukem a vzhledem uměleckého díla. Více jak 25 let je značka Luna Guitars synonymem pro nástroje, které spojují krásu, kvalitu a komfort do jedinečného funkčního a inspirujícího celku. Designéři Luna Guitars jsou umělci, inspirováni světovou kulturou a přírodou tisknou produkovaným nástrojům osobitý vzhled, ať už jde o jemné výložky nebo laserové lepty. Mottem společnosti je nástroj, který má duši

alternativní obrázky: LUNA GUITARS Concert Coral Ukulele Solid Mahogany Satin Natural

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LUNA GUITARS Concert Coral Ukulele Solid Mahogany Satin Natural zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.