LTD-ESP EC-1000 EMG Vintage Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 25 290 Kč
Cena bez DPH 20 901 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-3%
Doporučená s DPH 25 974 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: LTD.205802
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, série: EC Deluxe, tělo: mahagon, krk: mahagon, snímače: EMG 81 + 60, barva: Vintage Black

Firma LTD je „juniorskou“ značkou prestižního amerického kytarového výrobce ESP, jehož nástroje jsou pro svou neoddiskutovatelnou kvalitu vysoce ceněny muzikanty napříč celým spektrem hudebních žánrů. Největšího uznání si však kytary a baskytary široce využívající nejmodernější konstrukční poznatky získaly u hudebníků, věnujících se tvrdým hudebním žánrům, jako je rock, metal a hardcore.
I přes „juniorské“ označení, nejsou nástroje nesoucí nálepku LTD ochuzeny o nic, z toho, co neodmyslitelně patří i k prestižním kytarám ESP. Za jejich příznivější cenou totiž nestojí komponenty nižší kvality, méně hodnotné dřevo ani horší zpracování, ale především a pouze výroba v regionech s levnější pracovní silou, ovšem s přísnou výstupní kontrolou, která zaručuje, že se k zákazníkům dostanou pouze nástroje té nejvyšší kvality.

I u nástrojů LTD tedy najdeme progresivní a často zcela výjimečná technická řešení, která mnozí konkurenční výrobci zatím buď vůbec nepoužívají, anebo je vyhrazují pro nástroje mnohem vyšších cenových kategorií.
Např.:

Aktivní snímače
Aktivní snímače EMG zajišťují nástroji mnohem vyšší výstupní signál, který se lépe vypořádá jak s různou impedancí vstupu kytarového zesilovače, tak s prakticky libovolnou délkou kabelu. Signál je mnohem méně náchylný na rušivé vlivy indukované do kabelu, jako je brum, VF rušení apod. a také je výrazně tolerantnější např. ke kytarovým vysílačkám, které jeho zvuk ovlivňují výrazně méně, než u pasivních snímačů. Dalším bonusem je prodloužený sustain, dílem díky tomu, že magnetické pole snímače neomezuje kmitání strun tak, jako u pasivních snímačů, dílem díky samotné vyšší citlivosti. Zcela očividná je také lepší schopnost přebuzení lampového zesilovače vyšším výstupním signálem a z toho plynoucí snadnější dosažení požadované úrovně zkreslení.

Nultý pražec s kompenzací ladění strun
Nultý pražec Earvana s individuální kompenzací délky každé struny se podílí na mnohem přesnějším ladění ve všech polohách hmatníku. Největší posun v dokonalosti ladění však zaznamenáte zejména u akordů, využívajících prázdné struny. Kompenzace funguje podobným způsobem, jako seřízení poloh v oktávách pomocí kamenů na kobylce.

Lepený krk
Nástroje s novou konstrukcí lepeného krku poskytují hudebníkovi pohodlný přístup k nejvyšším polohám hmatníku, což přináší pocit ze hry srovnatelný s nástroji vybavenými průchozím krkem. Zároveň však zachovávají příjemný a teplý zvuk jehož původcem je kontakt různých druhů dřev na přechodové patce mezi krkem a tělem, tak jak jsme zvyklí u nástrojů s klasickým lepeným spojením.

Zamykatelná ladící mechanika
Vyšší modely sérií LTD Signature a Deluxe jsou osazeny léty prověřenou a velmi kvalitní zamykatelnou mechanikou Schaller, jež snižuje potřebu „zalomení a omotání“ struny na vodícím kolíku na nezbytné minimum. Díky tomu je výrazně zvýšena stabilita ladění i při razantnějších technikách bendingu i při využití tremola a taktéž je prodloužena životnost strun, především s ohledem na jejich praskání.

O kvalitě nástrojů LTD svědčí i to, že je můžeme často najít v rukou muzikantů a hudebních skupin zvučných jmen, jako jsou Behemoth, Soulfly, Metal Church, Samael, Godhead, apod.

• Série: Deluxe
• Konstrukce: lepený krk
• Menzura: 628 mm
• Tělo: Mahagon
• Krk: Třídílný mahagon
• Hmatník: Eben
• Nultý pražec: Earvana s kompenzací ladění, 42 mm
• Profil krku: Ploché U
• Orientační značky: Perleťové vlaječky
• Počet pražců: 24
• Profil pražců: XJ
• Lemovka: Zestárnutá třívrstvá bílá (hlava, tělo), zestárnutá bílá (krk)
• Hardware: zlacený
• Ladící mechanika: zamykatelná Schaller
• Kobylka: Tonepros T3B
• Ukotvení strun: Stopbar
• Snímače: aktivní EMG 81 + EMG 60
• Elektronika: 3 polohový přepínač, 2x Volume, 1x Tone
• Barva: Vintage černá

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LTD-ESP EC-1000 EMG Vintage Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.