LTD-ESP B-204FM See Thru Blue

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 990 Kč
Cena bez DPH 11 562 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 14 274 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: LTD.314868
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Pětistrunná elektrická baskytara, tělo: lípa, top: žíhaný javor, krk: javor / jatoba, hmatník: jatoba, snímače: 2x ESP Designed SB-5, barva: See Thru Blue

Díky excelentní hratelnosti a dostupné ceně se elektrická  baskytara LTD ESP B-204FM drží dlouhodobě mezi nejprodávanějšími modely značky LTD.
 
Tělo a krk
B-204FM
lipové tělo s výřezem pro snadný přístup k horním polohám. Vrchní deska je z žíhaného javoru. Šroubovaný krk s úzkým U profilem dovoluje rychlou hru a hladký pohyb ruky. Menzura nástroje činí 864 mm. Krk i hmatník je vyroben z exotického dřeva Jatoba a je osazen 24 pražci tloušťky extra jumbo a orientačními značkami. Kobylka LTD BB-604 se strunami skrz tělo poskytuje lepší sustain.

Elektronika
Ozvučení
produkují dva aktivní Soapbarové snímače ESP Designed SB-4 vhodné do jakéhokoliv žánru. K ovládání slouží potenciometry hlasitosti, balance a 3-pásmový EQ ABQ-3. Na baskytaře jsou nataženy kvalitní struny D'Addario XL165.
 
Technické parametry
• Elektrická baskytara
• Tělo: Lípa + Top: Žíhaný Javor
• Krk: Jatoba
• Profil krku: Thin U
• Hmatník: Jatoba
• Kobylka: LTD BB-604 String Thru
• Snímače aktivní: 2x ESP Designed SB-4
• Elektronika: 1x Volume, 1x Balance, ABQ-3 3-pásmový EQ
• Mechanika: LTD, černá
• Počet pražců: 24 Extra jumbo
• Menzura: 34'' (864 mm)
• Nultý pražec: 40 mm
• Struny: D'Addario XL165
• Barva: See Thru Blue
 
Japonská firma LTD byla založena v roce 1996 jako dceřiná společnost renomovaného výrobce kytar ESP s cílem rozšířit kvalitu a prestiž značky mezi širokou veřejnost tak, aby pokryla nároky kytaristů od začátečníků, až po profesionální hráče. LTD-ESP patří v současnosti mezi světovou špičku v oblasti elektrických kytar a baskytar. Její devízou je neustálý vývoj a inovace, který rychle reaguje na soudobé hudební trendy zejména v oblasti tvrdších stylů a metalu. Kromě sériových řad nabízí také signature modely kytarových virtuózů hvězdných jmen jako Kirk Hammet a James Hetfield (Metallica), Alexi Laiho (Children of Bodom), Will Alder (Lamb of God), Page Hamilton (Helmet), George Lynch, Marco Mendoza (Thin Lizzy, Black Sabath, Dead Daisies, Madonna) a řada dalších osobností. LTD-ESP nástroje se vyrábějí v Koreji a Indonesii.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LTD-ESP B-204FM See Thru Blue zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.