LINE 6 M9 Stompbox Modeler

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 8 690 Kč
Cena bez DPH 7 182 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-27%
Doporučená s DPH 11 926 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: LN6.GM9EU
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Multiefektový modeler, zvuky více než 100 vintage i moderních efektů, 17 modelů zkreslení, 19 delayů, 12 reverbů, 23 modulačních efektů, 26 filtrů, 12 kompresorů a EQ, looper s kapacitou paměti 28 sekund, možnost uložení 24 různých konfigurací nastavení celého multiefektu, tap tempo, 2 vstupy pro expression pedál, MIDI, stereo, chromatická ladička, true bypass, napaječ součástí balení

Americká firma Line 6 založená v polovině 90. let zaznamenala skutečný průlom na celosvětový trh potom, co představila dnes již proslulý digitální amp-modelingový procesor POD s originálním tvarem „fazole“ nebo „ledviny“, určený především pro přímé nahrávání.

POD je stále jedním z klíčových produktů firmy, simuluje zvuk velkého množství kytarových a basových zesilovačů, boxů, mikrofonů a efektů různých renomovaných značek. Firma Line 6 nabízí procesor POD v různých provedeních od kapesního formátu přes podlahové procesory ideální pro využití naživo až po rackové formáty.

Praktické skloubení studiové zvukové kvality a využitelnosti při živém hraní představují kytarové a basové aparáty Line 6. Vlajkovou lodí firmy Line 6 v této oblasti je lampový stack / kombo Vetta II, jenž je výsledkem spolupráce firmy Line 6 s výrobcem kytarových custom aparatur – firmou Bogner.

V sortimentu firmy nalezneme také velmi praktickou a oblíbenou simulaci akustických a elektrických kytar a baskytar různých typů a značek v podobě série simulačních kytar Variax.

Pro muzikanty, kteří uvítají možnost detailního nastavení svého oblíbeného efektu, připravila firma Line 6 řadu modelingových pedálů Stompbox Modelers, z nichž každý nabízí simulaci jednoho typu efektu (distortion, delay, filter atd.) s rozsáhlými možnostmi nastavení a uložení vytvořených zvuků.

Zjednodušenou a levnější variantou pedálů řady Stompbox Modelers je série modelingových pedálů ToneCore. Pedály této řady nejsou sice programovatelné, ale koncepčně v mnohém z oblíbené a vyhledávané série Stompbox Modelers vycházejí. Díky své klasické „krabičkové“ velikosti se navíc lépe vejdou do pedalboardu.

Pro editaci kytarového zvuku v počítači vytvořila firma Line 6 speciální software GearBox, prostřednictvím kterého je možné také upgradovat nahrávací softwarové vybavení počítače a stahovat hudební lekce nebo nastavení simulovaných aparátů a efektů od početné komunity uživatelů Line 6. Další možnosti úprav kytarového signálu v počítači umožňují plug-iny AmpFarm a EchoFarm.

Mezi světové hráče a kapely, které používají výrobky firmy Line 6 patří například:

• James Hetfield (Metallica)

• Garbage

• Ed O´Brien (Radiohead)

• Trent Reznor (Nine Inch Nails)

• Lenny Kravitz

• Andy Taylor (Duran Duran)

• Mick Box (Uriah Heep)

• Bob Ezrin

• Bumblefoot

• Steve Howe (Yes)

• The Edge (U2)

• Tony Iommi (Black Sabbath)

• Tony Kanal (No Doubt)

• Dave Mustaine (Megadeth)

Multiefektový pedál M9 Stompbox Modelernabízí v jednom robustním šasi více než 100 simulací zvuku vintage i moderních efektových pedálů.

Zvukovou nabídku tvoří 17 modelů zkreslení, 19 typů delayů, 12 reverbů, 23 modulačních efektů, 26 filtrů, 12 kompresorů a EQ a looper umožňující vytvoření zvukových smyček v délce až 28 sekund.

Jedná se v podstatě o arzenál efektů původně obsažených ve zvukové výbavě oblíbených pedálů a rackových zařízení DL4, MM4, DM4, FM4, Verbzilla a Echo Pro, které také naleznete v naší nabídce.

K nastavení zvukových parametrů efektů slouží šestice potenciometrů doplněná přehledným displejem.

Je možné simultánně zapojit 3 ef

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LINE 6 M9 Stompbox Modeler zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.