LANEY LX35

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 940 Kč
Cena bez DPH 3 256 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: LAN.LX35
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarové kombo, série: LX, výkon: 30W, reproduktory: 1x 10´´ Custom Driver, 2 kanály, 3pásmová ekvalizace, výstup do pro externí box, CD in, výstup na sluchátka, vstup pro footswitch (není součástí)

Britská společnost Laney Amplification byla založena v roce 1967 Lyndonem Laney v garáži jeho rodičů, kde začal vyrábět své první kytarové a baskytarové aparatury. Dnes jsou známy výrobky této značky po celém světě. Produkty Laney jsou považovány za kvalitní, avšak cenově dostupné.

Laney LX35 - toto spíše menší kombo série LX je vhodné pro domácí cvičení, avšak uplatnění by našlo i ve zkušebně méně hlasité kapely. Stále přijatelné rozměry a váha by zajistilo jak skladnost v pokoji, tak i pohodlné převážení. Jeden 10" reproduktor a 30W už poskytuje určitý výkon, který by sousedy a spolubydlící mohl popudit.
Kombo disponuje dvěma kanály (čistým a zkresleným) se společným klasickým ekvalizérem (basy, středy, výšky). Míru zkreslení lze nastavovat pomocí potenciometru CRUNCH. funkce Funkce XTS (eXtreme Tone Shaping) ovlivňuje frekvenční charakter signálu pro dosažení unikátního zvuku. Ovládání celkové hlasitosti je samozřejmostí.
Mnohé kytaristy potěší přítomnost výstupu na externí reprobox. Také lze dokoupit footswitch, kterým lze ovládat přepínání kanálů. Dále můžete využít výstup na sluchátka a CD vstup pro nerušené cvičení s doprovodem. Kombo je také vybaveno ochrannou mřížkou proti prokopnutí reproduktoru, což oceníte při přenášení či v zápalu hry.

Potřebujete-li menší kombo, které by určitou službu poskytlo i ve zkušebně, vyzkoušejte Laney LX35. Také se můžete podívat na podobné komba LX35R a LX35D, jejichž schopnosti jsou rozšířeny o různé efekty.

Vlastnosti

• Výkon: 30W
• Reproduktor: 1x 10" Custom Driver
• Vstup: 1x Jack
• Kanály: 2 (čistý, zkreslený)
• Ekvalizace: basy, středy, výšky
• Funkce XTS (eXtreme Tone Shaping)
• Výstup na externí reprobox (Jack)
• Výstup na sluchátka (Jack)
• CD vstup (Phono)
• Ovládání kanálů footswitchem FS2 (není součástí dodávky)
• Rozměry: 403 x 368 x 278 mm
• Váha: 12,25 Kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LANEY LX35 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.