LANEY Ironheart IRT120H

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 17 990 Kč
Cena bez DPH 14 868 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-12%
Doporučená s DPH 20 350 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: LAN.IRT120H
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Celolampový kytarový zesilovač, série: Ironheart, výkon: 120 W (nastavitelný), elektronky: 4x 12AX7 + 4x 6L6, 3 kanály, 3pásmový ekvalizér, reverb, efektová smyčka, footswitch

Britská firma Laney Amplification se od svého založení v roce 1967 zabývá výrobou především kytarových a baskytarových, ale i dalších aparátů. Mezi zákazníky zakladatele Lyndona Laneyho, toho času školou povinného mladého hudebního nadšence, patřili zpočátku jeho přátelé a kytaristé z okolí Birminghamu – jako například Toni Iommi z Black Sabbath, který zůstal těmto aparátům věrný dodnes.
Postupem času si výrobky značky Laney získaly jméno v širší hudební společnosti a i přes užší nabídku se staly vyhledávanou alternativou k známějším konkurenčním produktům, které nedokázaly nabídnout natolik „heavy-metalový“ zvukový projev. Byla to právě snaha o získání vyšší míry zkreslení při současném zachování přirozeného lampového zvuku, jež se stala hlavní filozofií této značky, která si během 80. let získala reputaci předního výrobce lampových aparátů vůbec.
V průběhu 90. let došlo i na produkci zvukově všestrannějších modelů (VC30, GH50L, VH100R,...) a produkty Laney již bylo možné vidět na pódiích po celém světě.
V současnosti Laney nabízí širokou škálu aparátů, z nichž si vybere snad každý hudebník. Ze známých uživatelů těchto aparátů jmenujme například:
• Paul Gilbert
• Joe Satriani
• George Lynch
• Steve Vai
• Ace Frehley (Kiss)
• Mikael Akerfeldt (Opeth)
• Sharlee D´Angelo (Arch Enemy)
• Bill Kelliher (Mastodon)
• Pete Trewevas (Marillion)

Série lampových aparátů Ironheart je následovníkem metalově orientovaných předchůdců Laney Klipp a AOR. Aparáty série Ironheart bez servítek servírují dostatečné porce syrového zkreslení i pro ty nejtvrdší hudební styly. Dokáží však stejně kvalitně poskytnout čistý nebo nakřáplý zvuk, takže uspokojí široké spektrum hráčů. Libovolně nastavitelný výkon, 3 kanály a bohaté možnosti zvukové ekvalizace na preampu i koncovém zesilovači zaručují to nejpřesnější nastavení výsledného projevu Vašeho aparátu.

IRT120H je celolampový kytarový zasilovač série Ironheart, jehož maximální RMS výkon činí 120 W, lze jej však pomocí potenciometru snížit na minimum a používat tak zasilovač i pro domácí účely. V jeho předzesilovači se skrývají čtyři elektronky typu 12AX7 (zaměnitelné za ECC83), koncová sekce je obdařena čtyřmi výkonovými lampami 6L6 (zaměnitelnými za EL34 – přepínač na zadním panelu).
Zasilovač nabízí celkem tři kanály Clean, Rhythm a Lead přepínatelné buďto manuálně nebo pomocí přiloženého footswitche. Tímto lze kontrolovat i funkci „Pre-Boost“ pro zvýšení vstupního signálu do předzesilovací sekce (hodí se především v závislosti na typu zvoleného snímače nástroje) a rovněž zabudovaný digitální reverb (příslušnými potenciometry je možné nastavit přesnou hodnotu obou). Hlasitost i míru zkreslení (tu pouze u kanálů Rhythm a Lead) lze nastavit pro každý kanál zvlášť. K dispozici je taktéž třípásmový ekvalizér obohacený o Pull / Push potenciometry pro možnost širšího nastavení frekvenčních pásem „Bass - Bass Deep / Middle - Mid Shift / Treble - Treble Shift“. Kanály Clean a Rhythm ovladače ekvalizéru sdílejí.
Na úrovni koncového zesilovače se k využití nabízí ovladače dvou praktických funkcí, a sice Dynamics a Tone. Oba specifickým způsobem celkově ovlivňují basové – respektive vyšší frekvence, přičemž výsledný zvuk je případně zároveň závislý i na typu použitého reproboxu.
Zadní panel zesilovače skýtá výstupy k připojení reproboxu za možnosti impedance 4, 8 nebo 16 Ohmů; vstup a výstup efektové smyčky s přepínačem nastavení úrovně signálu na -10 dB, 0 dB nebo Bypass; a v neposlední řadě vstup pro dodávaný footswitch se dvěma dalšími vstupy pro případ použití jiného typu footswitche.

• Celolampový kytarový zesilovač
• Série: Ironheart
• Počet kanálů: 3 (Clean / Rhythm / Lead)
• Výkon: 120 W (nastavitelný)
• Koncový zesilovač třídy AB
• Elektronky: 4x 12AX7 / ECC83 (předzesilovač) + 4x 6L6 / EL34
• Třípásmový ekvalizér s potenciomentry Pull / Push pro širší nastavení pásem „Bass Deep / Mid Shift / Treble Shift“
• Potenciometr „Pre-Boost“ pro zvýšení vstupního signálu
• Master potenciometry „Tone“ + „Dynamics“
• Zabudovaný digitální reverb
• Efektová smyčka s nastavením signálu „-10 dB / 0 dB / Bypass“; konektory 2x Jack 6,3 mm
• 5x Jack 6,3 mm výstup pro reprobox (v závislosti na hodnotě impedance)
• Impedance: 4 / 8 / 16 Ohmů
• Footswitch FS4-IRT součástí balení
• 2x vstup Jack 6,3 mm pro footswitch + 1x 5-pin DIN pro dodávaný footswitch
• Rozměry (mm): 678 (šířka), 271 (výška), 288 (hloubka)
• Hmotnost: 20 kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu LANEY Ironheart IRT120H zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.