KORG nanoKEY2 BLYL

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 280 Kč
Cena bez DPH 1 058 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-10%
Doporučená s DPH 1 430 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: KRP.KRNANOK2BLYL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Slim-Line USB klaviatura - 25 dynamických kláves, 6 tlačítek, limitovaná edice

 
KORG nanoKEY2 BLYL
 
KORG NANOKey2 je USB MIDI kontrolér určený pro komponování a hudební produkci s využitím PC / MAC a softwarových nástrojů. Je ideální pro mobilní použití nebo pro uživatele, kteří pro svou sestavu hledají nástroj s minimálními rozměry. NANOKey2 disponuje 25 dynamickými mini klávesami s pečlivě odladěnou odezvou. Výrazové možnosti klaviatury doplňují tlačítka Pitch Bend, Modulation a spínač Sustain, který umožňuje simulovat plynulé doznívání při nahrávání pianových zvuků. Kontrolér je k dispozici v několika barevných variantách.
 
Vlastnosti
Připojení klaviatury k PC / MAC obstarává USB konektor, který slouží k napájení a současně zajišťuje MIDI komunikaci. Nástroj je vybavený šesti tlačítky a 25 nízkoprofilovými dynamickými klávesami. Přiřazení funkcí k jednotlivým ovladačům a celková konfigurace probíhá přes softwarový editor Korg Kontrol. Kontrolér je kompatibilní se všemi hlavními DAW aplikacemi a je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou, která mimo jiné zahrnuje produkty M1 Le, EzDrummer Lite, Lounge Lizard Session, Ultra Analog Session, Strum Session a další.
 
Série „nano“
Pod označením „nano“ nabízí společnost KORG ultra-kompaktní USB MIDI kontroléry, které jsou určeny pro ovládání softwarových nástrojů a DAW aplikací. Díky minimálním rozměrům je lze pohodlně umístit na desku pracovního stolu každého studia a stejně dobře se hodí také pro mobilní použití. Série zahrnuje tři modely: nanoKEY s 25 nízkoprofilovými klávesami, nanoPAD s šestnácti dynamickými pady a nanoKONTROL určený k ovládání transportních a mixážních funkcí osmi nezávislých audio/MIDI kanálů. Trojice tvoří ucelený flexibilní systém, který lze konfigurovat podle specifických potřeb uživatele.
 
Specifikace
•    Počet kláves: 25 nízkoprofilových mini kláves, rychlostní citlivost
•    Ovládací prvky: 6x tlačítko
•    USB port: MIDI IN / OUT
•    Napájení: USB
•    Rozměry: 325 x 83 x 16 mm
•    Hmotnost: 244 g
•    Kompatibilita s editorem Korg Kontrol
•    Barva: limitovaná edice, žluté a modré klávesy
 
O značce Korg 
Korg. V roce 1987 převzala hlavní podíl v Korgu společnost Yamaha, toto partnerství skončilo v roce 1993, kdy se Korg opět osamostatnil. V portfoliu produktů doplnily klávesové nástroje a sequencery také digitální efekty, ladičky, nahrávací zařízení a softwarové nástroje. Několik desetiletí byl Korg výhradním distributorem zesilovačů Marshall ve spojených státech. Společnost patří ke špičce v oboru díky neustálému vývoji, inovativnímu přístupu a příkladné kvalitě svých produktů.

alternativní obrázky: KORG nanoKEY2 BLYL

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu KORG nanoKEY2 BLYL zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.