KAWAI MP7 SE

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 39 990 Kč
Cena bez DPH 33 050 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 42 000 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: KA_.KA MP7 SE
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální stage piano - 88 kláves, mechanika: Responsive Hammer Action III, metoda generování zvuku: Harmonic Imaging XL, polyfonie 256 hlasů, recorder, metronom, efekty, podsvícený LCD displej, MIDI (In/Ot/Thru,), USB

 
KAWAI MP7 SE
 
KAWAI MP7 SE je přenosné digitální stage piano vhodné pro profesionální a studiové hráče, kteří díky užité mechanice Hammer II a technologii zvuku Harmonic Imaging XL ocení věrohodný zvuk akustického piana, ale také nepřeberné množství efektů a možností nastavení včetně širokého zvukového rejstříku. Celkový zvuk nástroje je velmi komplexní a věrný a svým zaměřením je ideální volbou pro živá koncertní vystoupení.
 
Vlastnosti
Klaviatura KAWAI MP7 SE má 88 kláves klasické velikosti. Ty mají povrchovou úpravu ze syntetické slonoviny a poskytují přirozený a komfortní pocit ze hry. Kladívková mechanika Hammer II s třísenzorovou technologií autenticky napodobuje zvuk akustického piana. Funkce Let-Off simuluje detaily jemné hry se stejným efektem, jako je tomu u kláves akustického nástroje. Zvuková technologie Harmonic Imaging XL věrně reprodukuje zvuky klavírních křídel SK-EX, SK-5 a EX a nabízí bohatý, realistický zážitek. KAWAI MP7 SE disponuje 256hlasovou polyfonií se stejným počtem zvukových rejstříků a velkým množstvím efektů se širokými možnostmi nastavení jednotlivých parametrů. Přídavná funkce, tzv. virtuální technika, umožňuje ještě jemnější doladění některých zvukových charakteristik.
 
Specifikace 
•    Počet kláves: 88 
•    Povrchová úprava kláves: Ivory Touch (syntetická slonovina)
•    Mechanika: kladívková mechanika Hammer II (RH2), 3 senzory, let-off efekt
•    Zvuková technologie: Harmonic Imaging XL 
•    Počet hlasů: 256 (8 kategorií: PIANO x 32, E.PIANO x 32, DRAWBAR x 32, ORGAN x 32, STRINGS/VOCAL x 32, BRASS/WIND x32, PAD/SYNTH x 32, BASS/GUITAR x 32
•    Polyfonie: 256 zvuků
•    Počet zón: 4 (MAIN, SUB1, SUB2, SUB3)
•    Počet efektů: MAIN zone 129, SUB zone 23, virtuální technik pro další nastavení
•    Počet virtuálních drawbar táhel: 9 
•    Počet simulací zesilovačů: 5 typů (S. Case, M. Stack, J. Combo, F. Bass, L. Cabi)
•    Rekordér: paměť pro 10 skladeb, MP3/WAV 
•    Metronom: 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8
•    MIDI & USB: MIDI IN, MIDI OUT, MIDI THRU, USB to Host, USB to Device
•    Rozměry: 1352 x 339 x 171 mm
•    Hmotnost: 21 kg
•    Příslušenství v ceně: pedál F-10H, Nabíjecí kabel, Uživatelský manuál  
 
O značce Kawai 
Počátky japonské značky Kawai, jakožto výrobce akustických klavírů a v současné době i digitálních pian, se datují od roku 1927. V průběhu své existence představila společnost celou řadou nových technických řešení a patentů.  Je průkopníkem v používání alternativních materiálů, jako je například kompozitní ABS s karbonem pro mechaniku, kde jsou některé, obvykle dřevěné díly, nahrazeny právě kompozitem. Jakožto výrobce světově proslulých koncertních klavírů, má Kawai ve svém sortimentu i velmi kvalitní digitální modely. Poslední novinky zúročují bohaté zkušenosti z obou oblastí a představují skutečný kvalitativní průlom za nebývale příznivé ceny. Jako prvnímu výrobci pian na světě bylo značce Kawai uděleno ISO 14001.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu KAWAI MP7 SE zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.