KAWAI ES7 W

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 39 000 Kč
Cena bez DPH 32 231 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: KA_.KA ES7W
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kawai Stage Piano, 88 kláves, barva: bílá

 
KAWAI ES7 W
 
KAWAI ES7 je digitální stage piano s plnohodnotnou kladívkovou mechanikou o rozsahu 88 kláves. Nástroj disponuje skvělým klavírním zvukem koncertního křídla Shigeru Kawai EX, který je detailně reprodukován pokročilou technologií Progressive Harmonic Imaging (PHI). Pianové zvuky jsou doplněny dalšími barvami a také rytmickou sekcí s automatickými doprovody. ES7 svou výbavou uspokojí jak začínající hudebníky, tak pokročilé hráče. Přenosný nástroj s kompaktními rozměry lze doplnit o stabilní dřevěný stojan (volitelné příslušenství).
 
Vlastnosti
ES7 přináší uživateli 32 kvalitních zvuků a 100 rytmických doprovodů. Celkový zvuk dokresluje efektová jednotka s bohatou nabídkou dozvukových a modulačních algoritmů. Reálný pocit ze hry zprostředkovává kladívková mechanika RHII (Responsive Hammer II) s imitací slonovinového povrchu a možností nastavení síly úhozu v šesti stupních. Definovat lze také dvě uživatelské rychlostní křivky. Pro záznam vlastní hry je k dispozici MIDI / USB audio rekordér. Paměťové USB médium slouží také pro přehrávání hudby ve formátech MP3 a WAV. Nástroj disponuje vlastním výkonným ozvučením.
 
O řadě ES
V rámci řady ES nabízí japonský výrobce Kawai kompaktní přenosná stage piana s bohatou zvukovou a funkční výbavou. Nástroje disponují kvalitními kladívkovými mechanikami s rozsahem 88 kláves, špičkovým zvukem koncertních křídel Kawai generovaným pokročilými technologiemi (Harmonic Imaging XL / Progressive Harmonic Imaging), efektovou jednotkou a rytmickými doprovody. V rámci série ES je k dispozici několik modelů, které se od sebe liší celkovou výbavou. Nástroje jsou dodávány v několika barevných variant.
 
Specifikace
•    Klaviatura: 88 kláves, typ RHII (Responsive Hammer II)
•    Počet zvuků: 32
•    Polyfonie: 256
•    Počet rytmických doprovodů: 100
•    Efekty: Room, Lounge, Small Hall, Concert Hall, Live Hall, Cathedral, Stereo Delay, Ping Delay, Triple Delay, Chorus, Classic Chorus, Tremolo, Classic Tremolo, Auto Pan, Classic Auto Pan, Phaser, Rotary, Amp Simulator
•    MIDI / USB audio rekordér
•    USB audio přehrávač (MP3 / WAV)
•    LCD displej: 2 x 16 znaků
•    Konektory: 
     MIDI (IN/OUT)
     USB to Host, USB to Device
     LINE IN (stereo)
     LINE OUT (L/MONO, R)
     DAMPER (F-10H), DAMPER/SOFT (F-20), PEDAL (F-301)
     Sluchátkový výstup x 2
     Vstup pro adaptér
•    Ozvučení: 2 x 15 W
•    Rozměry: 136,2 x 36,1 x 14,9 mm
•    Hmotnost: 22 kg
•    Barva: bílá
 
O značce Kawai 
Počátky japonské značky Kawai, jakožto výrobce akustických klavírů a v současné době i digitálních pian, se datují od roku 1927. V průběhu své existence představila společnost celou řadou nových technických řešení a patentů. Je průkopníkem v používání alternativních materiálů, jako je například kompozitní ABS s karbonem pro mechaniku, kde jsou některé, obvykle dřevěné díly, nahrazeny právě kompozitem. Jakožto výrobce světově proslulých koncertních klavírů, má Kawai ve svém sortimentu i velmi kvalitní digitální modely. Poslední novinky zúročují bohaté zkušenosti z obou oblastí a představují skutečný kvalitativní průlom za nebývale příznivé ceny. Jako prvnímu výrobci pian na světě bylo značce Kawaiuděleno ISO 14001.

alternativní obrázky: KAWAI ES7 W

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu KAWAI ES7 W zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.