IBANEZ RGD61ALMS Cerulean Blue Burst Low Gloss

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 26 390 Kč
Cena bez DPH 21 810 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: IBA.RGD61ALMS-CLL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická barytonová kytara, tělo: jasan / nyatoh, top: javor, krk: panga panga / ořech, hmatník: eben, snímače: 2x Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic, barva: Cerulean Blue Burst Low Gloss

 
IBANEZ RGD61ALMS Cerulean Blue Burst Low Gloss
 
IBANEZ RGD61ALMS Cerulean Blue Burst Low Gloss je elektrická kytara typu superstrat japonské značky Ibanez. Jedná se o opravdový mistrovský kousek, který spadá do nové řady Axion Label představené začátkem roku 2019 na hudebním veletrhu NAMM. Kytary Ibanez jsou známé rychlými krky, po kterých prsty doslova letí a v kombinaci s dnes už legendárními snímači Fishman Fluence dovolují kytaristům vyjádřit své nejhlubší a nejtemnější hudební touhy.
 
Vlastnosti
Tělo šestistrunné elektrické kytary IBANEZ RGD61ALMS je vyrobeno z jasanu a exotického dřeva nato, vrchní deska je ze žíhaného javoru. Tenký krk typu Nitro Wizard s ořechovou výztuhou je zhotovený ze dřeva panga panga a je osazený macassar ebenovým hmatníkem se čtyřiadvaceti vějířovitými pražci Jumbo s kryogenním ošetřením Sub Zero. Pražce jsou nyní tvrdší a odolnější proti korozi. K lepší orientaci při hře jsou na straně hmatníku umístěny luminiscenční značky. Kytara je vybavena dvojicí keramických humbucker snímačů Fishman Fluence Modern s třípolohovým přepínačem a funkcí push/pull.
Push/pull ovlivňuje zvukovou charakteristiku snímačů a nabízí dva tonální režimy. První, velice úzký režim, je zaměřený na hluboké basy s akcentací středů a čitelných výšek. Druhý režim se vyznačuje větší otevřeností a zvukově se přibližuje metalu z 80. let. K zachování přesné intonace v každé poloze má nástroj proměnnou menzuru 686–648 mm. O stabilní ladění se starají ladící mechaniky Gotoh MG-T Locking, nultý pražec z plastu a pevná kobylka typu Mono-rail bridge. K připevnění kytarového popruhu je nástroj vybaven dvojicí spolehlivých kovových zámků Schaller S-Locks. Hardware kytary je černý.
 
Specifikace
• Typ: elektrická kytara
• Tvar: superstrat
• Tělo: nato
• Krk: panga panga/ořech
• Hmatník: macassar/eben
• Počet pražců: 24 Jumbo Sub Zero, vějířovité (fanned frets)
• Nultý pražec: 43 mm
• Menzura: proměnná (multiscale), 686–648 mm
• Snímače: Fishman Fluence Modern, konfigurace H-H
• Přepínač snímačů: třípolohový
• Ovládání: hlasitost, push/pull
• Mechaniky: Gotoh MG-T Locking
• Kobylka: pevná, Mono-rail bridge
• Barva: Cerulean Blue Burst Low Gloss
 
O značce Ibanez 
Historie japonské značky Ibanez se datuje k roku 1909, kdy Matsujiro Hoshino založil ve městě Nagoya společnost Hoshino Gakki Ten. V roce 1929 začal dovážet ze Španělska kytary Salvador Ibáñez a dva roky na to přešel k vlastní výrobě španělských akustických kytar, zpočátku pod jménem Ibanez Salvador, později už jen jako Ibanez. V šedesátých začal kopírovat design nástrojů amerických značek Gibson, Fender a Rickenbacker. Rok 1975 přinesl zahájení výroby dnes asi sběratelsky nejcennějších kousků série Artist. Souběžně Ibanez nadále rozvíjel vlastní modely vycházející z typu Les Paul. Jedním takovým byl například Artist Professional. Kopie byly tak zdařilé, že se staly předmětem soudního sporu iniciovaného společností Gibson. Nejspíš i tato nepříjemná vývojová etapa vedla k tomu, že se Ibanez začal věnovat vývoji vlastních modelů kytar a mohly tak vzniknout série Performer, Studio a Musician. Ibanez je také výrobcem kytarových efektů. Licenci na jejich prodej zakoupil v sedmdesátých letech od firmy Maxon. V té době vznikl Tube Screamer TS-808, osazený obvodem JRC4558D. Dodnes je mnohými považován za nejlepší „nakopávadlo“ všech dob. V současnosti patří Ibanez mezi přední výrobce elektrických i akustických kytar a příslušenství. O kvalitě produktů japonské značky vypovídá dlouhý list jejích endorserů, na kterém nechybí kytaroví velikáni jako Joe Satriani, Steve Vai, Paul Gilbert, John Scofield, Paul Stanley (Kiss), Wes Borland (Limp Bizkit) a nekonečná řada dalších.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu IBANEZ RGD61ALMS Cerulean Blue Burst Low Gloss zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.