IBANEZ FRIX6FDQM Black Mirage Gradation

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 21 690 Kč
Cena bez DPH 17 926 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: IBA.FRIX6FDQM-BMG
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: nyato, top: javor, krk: javor / purpleheart, hmatník: eben, snímače: 2x DiMarzio Fusion Edge, barva: Black Mirage Gradation

 
IBANEZ FRIX6FDQM Black Mirage Gradation
 
IBANEZ FRIX6FDQM Black Mirage Gradation je elektrická kytara typu telecaster z dílen japonské společnosti Ibanez. Jedná se o mistrovský kousek spadající do řady Iron Label. Tento nástroj je vhodný na tvrdší hudební styly od klasického metalu až po moderní metalcore. Kytary Ibanez jsou známé svými rychlými krky Wizard, po kterých prsty doslova letí a v kombinaci se snímači DiMarzio Fusion Edge dovolují kytaristům vyjádřit jejich nejhlubší a nejtemnější hudební touhy. 
 
Vlastnosti
Tělo šestistrunné elektrické kytary je vyrobeno z exotického dřeva nato a vrchní deska je z žíhaného javoru. Tenký krk typu Nitro Wizard zhotovený z javorového dřeva s amarantovou výztuhou je osazen ebenovým hmatníkem se čtyřiadvaceti pražci Jumbo. K lepší orientaci při hře jsou na straně hmatníku umístěny luminiscenční značky. Kytara je vybavena dvojicí humbucker snímačů DiMarzio Fusion Edge s třípolohovým přepínačem. Zvukový projev je možné ovlivnit potenciometrem pro hlasitost a přepínačem coil tap pro přepnutí snímačů do režimu single coil. O stabilní ladění se starají ladící kolíky Gotoh MG-T Locking, nultý pražec z plastu a pevná kobylka typu Gibraltar Standard II. Kobylka pro dosažení snazšího palm mutingu zaujímá tvar podobný dvojzvratným tremolům. Hardware kytary je černý.
 
Specifikace
• Typ: elektrická kytara
• Tvar: telecaster
• Tělo: nato
• Vrchní deska: žíhaný javor
• Krk: javor/amarant
• Hmatník: eben
• Počet pražců: 24 Jumbo 
• Nultý pražec: 43 mm
• Menzura: 648 mm
• Snímače: DiMarzio Fusin Edge, konfigurace H-H
• Přepínač snímačů: třípolohový
• Ovládání: hlasitost, coil tap
• Mechaniky: Gotoh MG-T Locking
• Kobylka: pevná, Gibraltar Standard II
• Barva: Black Mirage Gradation
 
O značce Ibanez 
Historie japonské značky Ibanez se datuje k roku 1909, kdy Matsujiro Hoshino založil ve městě Nagoya společnost Hoshino Gakki Ten. V roce 1929 začal dovážet ze Španělska kytary Salvador Ibáñez a dva roky na to přešel k vlastní výrobě španělských akustických kytar, zpočátku pod jménem Ibanez Salvador, později už jen jako Ibanez. V šedesátých začal kopírovat design nástrojů amerických značek Gibson, Fender a Rickenbacker. Rok 1975 přinesl zahájení výroby dnes asi sběratelsky nejcennějších kousků série Artist. Souběžně Ibanez nadále rozvíjel vlastní modely vycházející z typu Les Paul. Jedním takovým byl například Artist Professional. Kopie byly tak zdařilé, že se staly předmětem soudního sporu iniciovaného společností Gibson. Nejspíš i tato nepříjemná vývojová etapa vedla k tomu, že se Ibanez začal věnovat vývoji vlastních modelů kytar a mohly tak vzniknout série Performer, Studio a Musician. Ibanez je také výrobcem kytarových efektů. Licenci na jejich prodej zakoupil v sedmdesátých letech od firmy Maxon. V té době vznikl Tube Screamer TS-808, osazený obvodem JRC4558D. Dodnes je mnohými považován za nejlepší „nakopávadlo“ všech dob. V současnosti patří Ibanez mezi přední výrobce elektrických i akustických kytar a příslušenství. O kvalitě produktů japonské značky vypovídá dlouhý list jejích endorserů, na kterém nechybí kytaroví velikáni jako Joe Satriani, Steve Vai, Paul Gilbert, John Scofield, Paul Stanley (Kiss), Wes Borland (Limp Bizkit) a nekonečná řada dalších.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu IBANEZ FRIX6FDQM Black Mirage Gradation zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.