GRETSCH G5230T Electromatic Jet Single-Cut Bigsby Airline Silver

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 14 790 Kč
Cena bez DPH 12 223 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 15 590 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: GRT.250-7210-547
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: mahagon, top: javor, krk: mahagon, hmatník: černý ořech, snímače: 2x Black Top FilterTron, barva: Airline Silver

 
GRETSCH G5230T Electromatic Jet Single-Cut Bigsby Airline Silver       
 
Po celou dobu 65 let své existence si kytary Gretsch Jet drží charakteristický osobitý zvuk prezentovaný ikonickými hráči. Šestistrunná elektrická kytara GRETSCH G5230T Electromatic Jet FT Single-Cut Bigsby Airline Silver je zcela věrna esenciální síle řady Jet při zachování neuvěřitelně nízké ceny. Výsledkem je hluboký akustický základ s robustním a vyváženým zvukem, který je amplifikován a akcentován výjimečně silnými a jasnými snímači Black Top FilterTron s hlasitým a transparentním tónem.
 
Vlastnosti
Kytara má dutý korpus mahagonového těla s javorovou vrchní deskou, která produkuje plné basy a středy s výjimečně jasnými výškami. Lepený mahagonový krk s úzkým profilem U poskytuje pohodlné držení a snadný pohyb ruky. Hmatník je vyroben z černého ořechu a je osazen 22 pražci typu medium jumbo. Kytara je vybavena Bigsby tremolem Anchored Adjusto-Matic. Ozvučení nástroje zajišťují dva HB snímače Black Top FilterTron s jasně definovaným zvukem při jakémkoliv nastavení gainu. Kombinace samostatného ovládání hlasitosti snímačů s master tone a volume poskytuje celkovou kontrolu nad nastavením požadovaného tónu.
 
Specifikace 
• Elektrická kytara
• Tělo: Mahagon + Top: Javor
• Krk: Mahagon
• Profil krku: Thin U
• Hmatník: Černý ořech
• Kobylka: Anchored Adjusto-Matic
• Mechaniky: Diecast Round Button
• Nultý pražec: 43 mm
• Počet pražců: 22 Medium Jumbo
• Menzura: 625 mm
• Snímače: 2x Black Top FilterTron
• Elektronika: 2x volume, 1x tone
• Struny: NPS, .10-.046
• Povrchová úprava: Lesklý lak
• Barva: Airline Silver  
 
O značce Gretsch
Společnost Gretsch byla založena v Brooklynu v New Yorku v roce 1883 německým přistěhovalcem Friedrichem Gretschem. Původně šlo o malý obchod s hudebninami, kde Friedrich vyráběl banja, tamburíny a bubny. Po jeho náhlé smrti v roce 1895 převzal společnost jeho syn Fred Gretsch, který malou firmu rozšířil. V roce 1916 přestěhoval značku do nových a rozlehlejších prostor, a postupem času se dokázal zařadit mezi nejvýznamnější americké výrobce hudebních nástrojů. V roce 2002 společnost uzavřela smlouvu s gigantem Fender Musical Instruments Corp. a velká část vývoje, distribuce a prodeje přešla pod něj, vlastnictví značky však zůstalo v rukou Freda W. Gretsche.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu GRETSCH G5230T Electromatic Jet Single-Cut Bigsby Airline Silver zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.