GRETSCH G2220 Electromatic Junior Jet Bass II Torino Green

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 256 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: GRT.251-4730-580
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: ořech, snímače: 2x Gretsch Mini Humbucking, menzura: 30.3", barva: Torino Green

 
GRETSCH G2220 Electromatic Junior Jet  Bass II Torino Green
 
Gretsch Electromatic Junior Jet II je skvělou příležitostí pro baskytaristy upřednostňující komfort při hraní. Právě krátká menzura o výměře 30” (750 mm) je jednou z hlavních předností této baskytary. Díky menším rozměrům nabízí tento nástroj nepřetržité dojmy ze zvuku a hry. Syrovým designem s prvky retro stylu, v barevném provedení Torino Green z něj firma Gretsch udělala nekompromisního suveréna, co si dovede získat přirozenou pozornost. Kombinace dřevin, ze kterých se Junior Jet II skládá, zaručuje hutný basový tón.
 
Vlastnosti
Lipové tělo Electromatic Junior Jet je, co do elektroniky, vybaveno dvojicí snímačů Gretsch Minihumbucking, třípolohovým přepínačem a párem potenciometrů volume a tone. Chromový hardware nástroje sestává ze čtyřsedlové nastavitelné kobylky, litých ladících mechanik a hlaviček potenciometrů v provedení G Arrow. Javorový krk byl navržen v lesklé úpravě, s hmatníkem o rádiu 12” (305 mm) z černého ořechu. Baskytara je osazena dvaceti pražci velikosti medium jumbo, mezi kterými jsou uloženy perlově tečkované orientační body.
 
Specifikace
•    Tělo: lípa
•    Hmatník: černý ořech 
•    Krk: javor
•    Elektronika: pasivní
•    Počet strun: 4
•    Menzura: 30” (750 mm)
•    Rádius: 12 "
•    Počet pražců: 20
•    Velikost pražců: medium jumbo
•    Šířka nultého pražce: 1.56" (39,68 mm)
•    Snímače: 2x humbucker
•    Typ snímačů: Gretsch Mini Humbucking
•    Ovládání: 1x volume, 1x tone
•    Hardware: chrom
•    Kobylka: 
•    Barva: Torino Green 
 
O značce Gretsch 
Společnost Gretsch byla založena v Brooklynu v New Yorku v roce 1883 německým přistěhovalcem Friedrichem Gretschem. Původně šlo o malý obchod s hudebninami, kde Friedrich vyráběl banja, tamburíny a bubny. Po jeho náhlé smrti v roce 1895 převzal společnost jeho syn Fred Gretsch, který malou firmu rozšířil. V roce 1916 přestěhoval značku do nových a rozlehlejších prostor, a postupem času se dokázal zařadit mezi nejvýznamnější americké výrobce hudebních nástrojů. V roce 2002 společnost uzavřela smlouvu s gigantem Fender Musical Instruments Corp. a velká část vývoje, distribuce a prodeje přešla pod něj, vlastnictví značky však zůstalo v rukou Freda W. Gretsche.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu GRETSCH G2220 Electromatic Junior Jet Bass II Torino Green zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.