GIBSON ES-339 Satin 2019 Vintage Burst

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 43 490 Kč
Cena bez DPH 35 942 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: GBS.ES39SVBNH1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Semiakustická elektrická kytara, top: javor / topol, zadní deska + luby: javor / topol, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: MHS II Humbucker Rhythm + MHS II Humbucker Lead, barva: Satin Vintage Burst

 
GIBSON ES-339 Satin 2019 Vintage Burst
 
ES-339 Satin je semiakustická elektrická kytara značky Gibson. První edice tohoto modelu byla uvedena na trh v roce 2007 a zaznamenala okamžitý úspěch. ES-339 vychází z rodiny pololubových kytar ES, má ale o něco menší a lehčí tělo, je tedy ideální volbou pro kytaristy zvyklé na nástroje s plnými těly a tradičními tvary. Díky lehce klenuté konstrukci s pevným středovým blokem nabízí ES-339 legendární zvuk s bohatou rezonancí a dlouhým sustainem. Vzhled nástroje se vyznačuje tradiční elegancí a klasickým tvarem hlavy s jasně viditelným logem výrobce. Jde o výborně hratelný a univerzální nástroj, jehož charakter se prosadí v mnoha hudebních stylech.  
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno ze dvou vrstev javoru a jedné vrstvy topolu, středový blok je javorový. Zvuku nástroje prospívá i tenká vrstva nitrocelulózového laku v saténovém provedení. Krk s oblíbeným profilem Rounded C je vyroben z mahagonu, osazený je palisandrovým hmatníkem s radiem 305 mm čítajícím 22 pražců typu medium jumbo. Kostěný nultý pražec je široký 42,85 mm, menzura nástroje činní 629 mm. Kytara je osazena dvěma humbuckery značky Memphis Historic Spec (MHS), u kobylky je to MHS II Lead, u krku MHS II Rhytm. Ovládání sestává z knobů pro nastavení hlasitosti a tónové clony každého snímače a jejich třípolohového přepínače. O ladění se stará kobylka ABR-1 s mosaznými sedly a mechaniky Grover Milk Bottle Rotomatic. Nástroj je vyroben v odstínu Vintage Burst. Cena nástroje zahrnuje pevný obal.
 
Specifikace
•    Typ: semiakustická
•    Tvar: ES-339
•    Tělo: javor/topol
•    Krk: mahagon
•    Profil krku: Rounded C
•    Hmatník: palisandr
•    Radius: 305 mm
•    Počet pražců: 22, medium jumbo
•    Nultý pražec: 42,85 mm
•    Menzura: 629 mm
•    Kobylka: ABR-1
•    Mechaniky: Grover Milk Bottle Rotomatic
•    Snímače: 1x MHS II Lead,  1x MHS II Rhytm
•    Ovládání: přepínač snímačů, 2x tone, 2x volume
•    Barva: Vintage Burst
•    Povrchová úprava: satin
•    Pevný obal v ceně nástroje
 
O značce Gibson 
Americká firma Gibson byla založena již v roce 1902 Orvillem Gibsonem. Z počátku vyráběla mandolíny a akustické kytary.V roce 1922 představila světu první jazzovou kytaru s klenutou deskou, model L-5. V padesátých letech společnost proslavil kytarista Les Paul, podle jehož návrhu začal Gibson vyrábět nejznámější a jeden z nejprodávanějších modelů elektrické kytary. Gibson je také vynálezcem dvoucívkového snímače typu humbucker, který odstranil nežádoucí brum. Mezi další slavné modely kytar značky Gibson patří Explorer, Firebird, Thunderbird, SG, ES-335, CS-336, Flying V a další. Gibson vyrábí také baskytary a kytarové příslušenství.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu GIBSON ES-339 Satin 2019 Vintage Burst zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.