GIBSON ES-335 Figured 2019 Dark Natural

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 89 590 Kč
Cena bez DPH 74 041 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: GBS.ESDTDNNH1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Semiakustická elektrická kytara, top: javor / topol, zadní deska + luby: javor / topol, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: MHS II Rhythm Humbucker + MHS II Lead Humbucker, barva: Dark Natural

 
GIBSON ES-335 Figured 2019 Dark Natural
 
ES-335 Figured je semiakustická elektrická kytara značky Gibson. Jedná se o nejvyšší řadu tohoto modelu v edici pro rok 2019. Hráčům blues, jazzu a rocku nabízí maximální herní pohodlí a legendární tón nástroje, který utvářel historii rockové hudby - od svého uvedení na trh v roce 1958 se stala tato kytara naprostou klasikou. Nabízí vyvážený a teplý tón s bohatou rezonancí a dlouhým sustainem, charakteristický zvuk dvojice humbuckerů vynikne zejména v kombinaci s lampovými zesilovači. Snímače jsou povoskované a vynikají díky tomu odolností vůči zpětné vazbě. Kytara je vyráběna v Memphis Custom Shopu, hmatník je ošetřen technologií Plek Pro kvůli přesné intonaci a skvělé hratelnosti. Málokterý nástroj je větší klasikou, než tento model.
 
Vlastnosti
Tělo nástroje je vyrobeno ze dvou vrstev javoru a jedné vrstvy topolu, doplněno je javorovým středovým blokem. Finální úprava je řešena tenkou vrstvou lesklého nitrocelulózového laku. Krk je mahagonový, má oblíbený profil Rounded C, osazený je palisandrovým hmatníkem s radiem 305 mm čítajícím 22 pražců typu medium jumbo. Nultý pražec je vyroben z kosti, široký je 42,85 mm, menzura nástroje činní 629 mm. O snímání zvuku se stará dvojice humbuckerů, konkrétně je to kobylkový snímač MHS II Lead a snímač MHS II Rhytm umístěný u krku. Elektronika je vybavena ručně pájeným obvodem Memphis Tone Circuit Plus, její ovládání sestává z knobů pro nastavení hlasitosti a tónové clony každého snímače a jejich třípolohového přepínače. Bezchybné ladění zajišťuje kobylka ABR-1 s titanovými sedly a mechaniky Grover Milk Bottle Rotomatic. Nástroj je vyroben v odstínu Dark Natural. Cena nástroje zahrnuje pevný obal.
 
Specifikace
•    Typ: semiakustická
•    Tvar: ES-335
•    Tělo: javor/topol
•    Krk: mahagon
•    Profil krku: Rounded C
•    Hmatník: palisandr
•    Radius: 305 mm
•    Počet pražců: 22, medium jumbo
•    Nultý pražec: 42,85 mm, kost
•    Menzura: 629 mm
•    Kobylka: ABR-1
•    Mechaniky: Grover Milk Bottle Rotomatic
•    Snímače: 1x MHS II Lead, 1x MHS II Rhytm
•    Ovládání: přepínač snímačů, 2x tone, 2x volume
•    Barva: Dark Natural
•    Povrchová úprava: lesk
•    Pevný obal v ceně nástroje
 
O značce Gibson 
Americká firma Gibson byla založena již v roce 1902 Orvillem Gibsonem. Z počátku vyráběla mandolíny a akustické kytary.V roce 1922 představila světu první jazzovou kytaru s klenutou deskou, model L-5. V padesátých letech společnost proslavil kytarista Les Paul, podle jehož návrhu začal Gibson vyrábět nejznámější a jeden z nejprodávanějších modelů elektrické kytary. Gibson je také vynálezcem dvoucívkového snímače typu humbucker, který odstranil nežádoucí brum. Mezi další slavné modely kytar značky Gibson patří Explorer, Firebird, Thunderbird, SG, ES-335, CS-336, Flying V a další. Gibson vyrábí také baskytary a kytarové příslušenství.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu GIBSON ES-335 Figured 2019 Dark Natural zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.