FRACTAL LIGHTS Mini Partyscope LED 8 x 3W

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 490 Kč
Cena bez DPH 2 058 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: FRL.1910064
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

LED efektové světlo, světelný zdroj: 8x3W RGBW LED

 
FRACTAL LIGHTS Mini Partyscope LED 8 x 3W
 
Mini Partyscope LED 8 x 3W z výrobních linek společnosti Fractal Lights je profesionální programovatelný efekt se dvěma nastavitelnými světelnými lištami, který je určený především pro vnitřní aplikace při koncertech nebo klubových tanečních akcích. Každá z lišt disponuje čtyřmi RGBW LED diodami a umožňuje tak práci s celým barevným spektrem. Uživatelsky příjemné ovládání pomocí DMX nebo manuální usnadňuje rychlé naprogramování zařízení. Díky tomu dokáže efekt rychle a bez problémů vytvořit ideální světelný podkres v závislosti na druhu produkce.
 
Vlastnosti
Profesionální programovatelný světelný efekt Fractal Lights Mini Partyscope LED 8 x 3W je osazen v pevném kovovém šasi, které dostatečně chrání elektroniku přístroje i při častém transportu. Operuje dvěma nastavitelnými otočnými lištami a celkově osmi světelnými LED diodami o výkonu 3W. Přístroj standardně komunikuje v DMX protokolu, k dispozici je 9 až 14 selektivních DMX kanálů. Vedle DMX může Mini Partyscope pracovat v automatickém režimu, případně v módu citlivém na zvuk. Disponuje také plynulou regulací intenzity světla od 0 do 100 %, což rozšiřuje možnosti přesného nastavení celého zařízení. Tento laser překvapí kvalitou a širokými možnostmi projekce za velmi příznivou cenu.
 
Specifikace
•    Typ: RGBW LED světelný efekt s otočnými nastavitelnými světelnými lištami
•    Počet emitorů: 8
•    Výkon: 8 x 3 W
•    Pracovní režim: DMX, Auto, Master/Slave, Sound
•    Vestavěný mikrofon: ano 
 
O značce Fractal Lights
Fractal Lights je mladá polská společnost specializující se na LED osvětlení. Její produkty nachází uplatnění na koncertních podiích i v pevných instalacích, tedy v barech, klubech, diskotékách, ale i v divadlech. Fractal Lights nabízí široké spektrum LED osvětlení: PAR světel, otočných hlav, RGB laserů a mnoha dalších světelných efektů včetně ovladačů a kontrolních jednotek. Všechny produkty jsou vyráběny za pomoci osvědčených technologií z prvotřídních materiálů, nabízejí tak profesionální kvalitu za velmi přijatelnou cenu. 

alternativní obrázky: FRACTAL LIGHTS Mini Partyscope LED 8 x 3W

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FRACTAL LIGHTS Mini Partyscope LED 8 x 3W zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.