FOSTEX HP-V1

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 200 Kč
Cena bez DPH 9 256 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FO_.FO HP-V1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Špičkový lampový sluchátkový zesilovač, výrazný upgrade levných sluchátkových výstupů přenosných ale i domácích audio zařízení, signálová cesta s elektronkou a výběrovými kondenzátory, line in vstup 1/8“ jack na čelním i zadním panelu, sluchátkový výstup 1/8“ jack, vestavěná dobíjecí baterie s indikací stavu, adaptér součástí balení, rozměry: 88 x 33 x 139 mm, hmotnost 390 g

Fostex HP-V1 je vysoce kvalitní přenosný sluchátkový zesilovač poskytující zvukový výstup nejvyšší kvality. Mnoho spotřebních přenosných přehrávačů, ale i větších audio systémů disponuje velmi špatným sluchátkovým zesilovačem, který výrazně degraduje poslech nahrávky. HP-V1 je navržen tak, aby toto slabé místo v poslechovém řetězci nahradil a to zcela nekompromisně. V signálové cestě je dokonce umístěna elektronka, která zde zcela jistě neplní jen funkci světýlka za větrací mřížkou čelního panelu, ale v kombinaci s vybranými kondenzátory má zásadní vliv na konečný zvuk.
Jak to tedy funguje?
Stačí váš přehrávač propojit nejlépe linkovým výstupem na jeden z linkových vstupů HP-V1, k dispozici je konektor na přední i zadní straně z důvodu vyšší variability. Dle impedance vašich sluchátek pak stačí nastavit vhodný gain a to je vše. Konektory jsou v provedení 1/8“ (malý jack). Jelikož se jedná o zařízení přenosné, je důmyslně vybaveno dobíjecím bateriovým článkem, takže si jen můžete vzít kdekoli s sebou a mít svůj kvalitní zvuk. Indikace slabé baterie je na zadním panelu. K dobíjení nebo provozu v rámci pevné instalace slouží 15V DC adaptér, který je součástí balení.

Technické parametry:
• Špičkový sluchátkový zesilovač
• 2 x linkový stereo vstup (1/8“ jack)
• 1 x sluchátkový výstup (1/8“ jack)USB audio stream: 24-bit/192kHz pro PCM audio nebo 2.8 / 5.6 MHz
• Maximální výstup: 200mW (32-ohm loaded)
• Napájení: DC15V
• Spotřeba: 4 W
• Rozměry: 88 x 33 x 139 mm
• Hmotnost: 390 g

alternativní obrázky: FOSTEX HP-V1

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FOSTEX HP-V1 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.