FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Stratocaster Natural Laurel

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 790 Kč
Cena bez DPH 8 091 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-13%
Doporučená s DPH 11 290 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SQU.037-4020-521
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: topol, krk: javor, hmatník: vavřín, snímače: 3x Fender Alnico Single-Coill, barva: Natural

 
FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Stratocaster Natural Laurel
 
FENDER SQUIER Classic Vibe 70s je elektrická kytara typu Stratocaster. Toto provedení bylo poprvé představeno v 50. letech a rychle si našlo místo v téměř každém hudebním stylu od country až po metal. Instrument vzdává hold nástrojům ze 70. let, které se vyznačovaly objemnou kytarovou hlavicí. Konstrukce z topolu propůjčuje kytaře velice vyrovnaný zvukový projev. Na Stratocastery hráli slavní kytaristé jako například Eric Clapton, Eddie Van Halen, David Gilmour či Kurt Cobain.
 
Vlastnosti
Tělo šestistrunné elektrické kytary je vyrobeno z topolu. Krk nástroje profilu C vyrobený z javoru je osazen hmatníkem z indického vavřínu s 21 pražci. Kytara je vybavena trojicí single coil snímačů Fender Designed Alnico, které lze přepínat prostřednictvím pětipolohového přepínače. Ke korekci zvukového projevu slouží potenciometr pro hlasitost společný pro všechny tři snímače a tónová clona zvlášť pro krkový a zvlášť pro kobylkový a prostřední snímač. O stabilní ladění se starají ladící mechaniky ve vintage stylu, tremolo Vintage-Style Synchronized a nultý pražec z kosti. Hardware kytary je poniklovaný. Stratocaster vyniká povrchovou úpravou zachovávající přirozenou kresbu dřeva a lakovaným krkem.
 
Specifikace
• Typ: elektrická kytara
• Tvar: Stratocaster
• Tělo: topol
• Krk: javor, profil C
• Hmatník: vavřín
• Počet pražců: 21
• Nultý pražec: 42 mm
• Menzura: 648 mm
• Snímače: Fender Designed Alnico, konfigurace S-S-S
• Přepínač snímačů: pětipolohový
• Ovládání: hlasitost, 2x tónová clona
• Mechaniky: Vintage style
• Kobylka: tremolo Vintage-Style Synchronized
• Barva: Natural
 
O značce Fender 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Stratocaster Natural Laurel zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.