FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Jazz Bass 3-Color Sunburst Maple

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 190 Kč
Cena bez DPH 9 248 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-1%
Doporučená s DPH 11 290 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SQU.037-4540-500
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, tělo: topol, krk: javor, hmatník: javor, snímače: 2x Fender Designed Alnico SC, barva: 3-Color Sunburst

 
FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Jazz Bass 3-Color Sunburst Maple
 
Elektrická baskytara FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Jazz Bass vznikla jako tribute baskytarám řady Jazz Bass americké značky Fender ze 70. let 20. století. Jedná se o dostupnější variantu nástroje s vynikající hratelností a velkou zvukovou flexibilitou. Duálně osazené single coil snímače Fender produkují masivní a bohaté tóny. Jde o věrnou kopii originálu ze staré školy včetně retro označení na kytarové hlavici. Na Fender Jazz Bass hrají hudebníci jako Roscoe Beck, Mark Hoppus, Geddy Lee, Adam Clayton, Noel Redding, Flea a Marcus Miller.
 
Vlastnosti
Tělo a krk baskytary jsou vyrobeny z javorového dřeva. Z javoru je zhotovený také hmatník osazený dvaceti pražci typu Narrow Tall. Zvukový projev kytary určuje dvojice single coil snímačů Fender Designed Alnico. Ke korekci jeho parametrů slouží potenciometry hlasitosti pro každý snímač zvlášť a jeden potenciometr tónové clony pro oba snímače dohromady. Stabilní ladění zajišťují ladící mechaniky Vintage-Style, kobylka 4-Saddle Vintage Style a kostěný nultý pražec. Hardware nástroje je vyveden v niklové povrchové úpravě.
 
Specifikace
•    Typ: elektrická baskytara
•    Tělo: javor
•    Krk: javor
•    Hmatník: javor
•    Počet pražců: 20, Narrow Tall
•    Nultý pražec: 38,1 mm, kost
•    Menzura: 864 mm
•    Snímač: Fender Designed Alnico Single-Coil, kombinace S-S
•    Ovládání: 2x hlasitost, 1x tónová clona
•    Mechaniky: Vintage-Style
•    Kobylka: 4-Saddle Vintage Style
•    Barva: 3-Color Sunburst
 
O značce Fender Squier 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER SQUIER Classic Vibe 70s Jazz Bass 3-Color Sunburst Maple zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.