FENDER SQUIER Bullet StratTremolo Sea Foam Green Laurel

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 090 Kč
Cena bez DPH 3 380 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SQU.037-0001-549
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: vavřín, snímače: 3x Standard Single-Coil Strat, barva: Sea Foam Green

 
FENDER SQUIER Bullet StratTremolo Sea Foam Green Laurel
 
FENDER SQUIER Bullet je elektrická kytara typu stratocaster. Toto provedení kytary bylo poprvé představeno v 50. letech a rychle si našlo místo v téměř každém hudebním stylu od country až po metal. Praktický a konstrukčně jednoduchý nástroj je vhodný pro začátečníky a studenty a ve stylové retro povrchové úpravě Sea Foam Green představuje perfektní volbu pro výběr první kytary. Na stratocastery hráli slavní kytaristé jako Eric Clapton, Eddie Van Halen, David Gilmour či Kurt Cobain.
 
Vlastnosti
Tělo šestistrunné elektrické kytary je vyrobeno z lípy. Javorový krk profilu C je osazen hmatníkem z indického vavřínu s 21 medium jumbo pražci. Nástroj je vybaven trojicí snímačů Standard Single Coil Strat, které lze přepínat pomocí pětipolohového přepínače. Ke korekci zvukového projevu slouží potenciometr pro hlasitost a potenciometr tónové clony. O stabilní ladění se starají ladící mechaniky Standard Die-Cast, tremolo Vintage-Style Synchronized a nultý pražec z umělé kosti. Hardware kytary je chromovaný. Tento model vyniká vintage povrchovou úpravou Sea Foam Green.
 
Specifikace 
• Typ: elektrická kytara
• Tvar: stratocaster
• Tělo: lípa
• Krk: javor, profil C
• Hmatník: vavřín
• Počet pražců: 21
• Nultý pražec: 42 mm
• Menzura: 648 mm
• Snímače: Standard Single Coil Strat, konfigurace S-S-S
• Přepínač snímačů: pětipolohový
• Ovládání: hlasitost, tónová clona
• Mechaniky: Standard Die-Cast
• Kobylka: tremolo Vintage-Style Synchronized
• Barva: Sea Foam Green
 
O značce Fender Squier
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER SQUIER Bullet StratTremolo Sea Foam Green Laurel zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.