FENDER SQUIER Bullet Strat Brown Sunburst Laurel

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 290 Kč
Cena bez DPH 2 719 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-13%
Doporučená s DPH 3 790 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SQU.037-0001-580
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, Bullet série, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: vavřín, snímače: 3x Single Coil Strat, barva: Brown Sunburst

 
FENDER SQUIER Bullet Brown Sunburst Laurel
 
Elektrická kytara FENDER SQUIER Bullet Brown Sunburst Laurel s tremolem je snadno dostupným a praktickým modelem navrženým pro začátečníky a studenty. Pro svou zvukovou všestrannost je Bullet Strat perfektní volbou jako první kytara, ať už se chcete naučit jakýkoliv styl hry či hudební žánr. Najdete zde všechny klasické prvky, jako je javorový krk s pohodlným profilem C, kobylka s vintage tremolem nebo trojce jednocívkových snímačů s pětipolohovým přepínačem, díky kterým se Strat stal jednou z nejoblíbenějších typů elektrické kytary. Tento model je skvělým vstupem do rodiny Fender.
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z lipového dřeva s polyuretanovým lakem. K němu je přišroubován javorový krk s pohodlným profilem C, který dovoluje snadný pohyb ruky. Hmatník je osazen 21 pražci tloušťky medium jumbo se standardní menzurou 648 mm. Nástroj je osazen Vintage-Style Synchronized Tremolo kobylkou se šesti kameny, která evokuje autentický vzhled modelů z 50 a 60 let. Elektronika obsahuje 3 snímače Standard Single - Coil Strat, které se ovládají pětipolohovým přepínačem a třemi potenciometry celkové hlasitosti, tónové clony krkového a středního snímače. Na kytaře jsou z výroby nataženy struny Fender o síle 0.09 – 0.42.
 
Specifikace
• Elektrická kytara
• Typ: Stratocaster
• Tělo: Lípa
• Krk: Javor
• Profil krku: C
• Hmatník: Laurel
• Ladící mechanika: Chrome Die Cast
• Počet pražců: 21
• Nultý pražec: 42 mm
• Menzura: 648 mm
• Kobylka: Vintage-Style Synchronized Tremolo
• Snímače: 3x Single Coil Strat
• Ovládání: 1x Volume, 2x Tone, 5-way switch
• Struny: Fender (0.09 – 0.42.)
• Barva: Brown Sunburst
 
O značce Fender
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass aPrecision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER SQUIER Bullet Strat Brown Sunburst Laurel zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.