FENDER Special Edition Custom Telecaster FMT HH Crimson Red Transparent Laurel

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 23 190 Kč
Cena bez DPH 19 165 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.026-2004-538
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, typ: Telecaster Custom, série: Special Edition, tělo: mahagon, přední klenutá deska: žíhaný javor, lepený krk: mahagon, hmatník: laurel, nultý pražec: grafit, snímače Seymour Duncan: HB Pearly Gates Plus + HB SH-1N RP 59, barva: Crimson Red Transparent

 
Model
Elektrá kytara FENDER Special Edition Custom Telecaster FMT HH je vynikající high-endový nástroj. Je určený nejen rukám zkušeného hráče. Každý kytarista jistě ocení masivní sound speciálu, který hraje fenomenálně a nesrovnatelně s jinými nástroji zejména díky netradičnímu osazení výkonných snímačů. Model FMT HH dostal od výrobce k solidnímu zvuku také překrásný design. Klenutý top z žíhaného javoru je opatřen lesklým lakem stejně jako celé tělo nádherné jantarové barvy. Tělo je obehnáno krémově bílou lemovkou a dominuje mu výrazný černý hardware. Hmatník je zdobený abalonovou intarzií.
 
Vlastnosti
Tělo je vyrobeno z mahagonu s klenutou vrchní deskou z žíhaného javoru. Lepený mahagonový krk s pohodlným profilem C je ošetřený lesklým lakem a umožňuje snadný pohyb ruky. Hmatník z vavřínu je osazený 22 jumbo pražci. Menzura nástroje činí standardních 648 mm. Pevná kobylka s mechanikami Fender Cast/Sealed zajišťuje precizní ladění nástroje a zavěšení strun skrz tělo jeho lepší rezonanci. Kytara je osazena dvojicí kvalitních snímačů. U kobylky je to Seymour Duncan HB Pearly Gates Plus, zatímco na krku HB SH-1N RP 59 Reverse Polarity. Oba jsou vybavené ovládáním hlasitosti, tónové clony a přepínačem push/pull, který umožňuje rozpojení cívek. Kytara je z výroby opatřena strunami o síle 0.09 – 0.42.
 
Specifikace 
• Elektrická kytara
• Série: Special Edition
• Typ: Telecaster Custom
• Tělo: Mahagon
• Přední klenutá deska: Žíhaný javor
• Krk: Mahagon
• Profil krku: C
• Hmatník: Laurel
• Ladící mechanika: Chrome Die Cast
• Počet pražců: 22
• Nultý pražec: Grafit, 41 mm
• Menzura: 648 mm
• Snímače: Seymour Duncan HB Pearly Gates Plus + HB SH-1N RP 59
• Ovládání: 1x Volume, 1x Tone (Push/Pull)
• Barva: Crimson Red Transparent
 
O značce 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass aPrecision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER Special Edition Custom Telecaster FMT HH Crimson Red Transparent Laurel zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.