FENDER Road Worn™ 50's Stratocaster® Maple Fretboard, Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 33 490 Kč
Cena bez DPH 27 678 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.013-1012-306
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara - Stratocaster, Road Worn Series, tělo: olše, krk: javor, hmatník: javor snímače: 3x SC Tex-Mex, Gig Bag v ceně, barva: umělá patina Black

Fender Musical Instruments Corporation je již od roku 1946 předním světovým výrobcem hudebních nástrojů. Již od počátku společnost působila jako hudební průkopník, jehož převratné novinky ovlivnily vývoj prakticky všech hudebních žánrů jako je rock´n´roll, country, jazz, blues a mnoho dalších. Snad všichni od amatérských muzikantů až po světově uznávané profesionály znají či používají proslulé nástroje a aparatury Fender. Legendární nástroje jako kytary Telecaster, Stratocaster nebo baskytary Precision a Jazz Bass patřily k prvním svého druhu na světě a dodnes jsou díky svému prvotřídnímu zpracování a neomezené funkčnosti univerzálně přijímány hudebníky jako jedny z nejkvalitnějších nástrojů napříč všemi hudebními styly.

Jen málo věcí na světě se s přibývajícím věkem zlepšuje tak moc jako kytary Fender Stratocaster.
Když se poprvé objevil v 50. letech, najednou po dlouhé době používání (spíše zneužívání) na dlouhých cestách muzikantů za slávou a úspěchem, jeho majitelé s údivem přišli na to, že ta jejich otlučená kytara je daleko přitažlivější a především hraje mnohem lépe, než když byla úplně nová.
Série nástrojů Road Worn ´50 s javorovým hmatníkem reflektuje výše uvedenou skutečnost a poskytuje zájemcům nové nástroje postavené tak, aby vypadaly, zněly a nabízely stejný feeling, jakoby na ně mnoho let působil cigaretový kouř v podzemních rockových a jazzových doupatech, prach dlouhých cest z města do města - z kšeftu na kšeft a sem tam nějaká ta rána od láhve whisky přilétnuvší z publika.
Kytary jsou postavené přesně dle specifikací původních modelů z 50. let, jsou tedy osazeny pražci typu 6105 a najdete na nich též:

Snímače Tex-Mex
Snímače se zesíleným vinutím nabízejí vyšší výstupní signál, jiskřivé výšky a velmi krásný žhavý tón, který však zachovává oblíbenou charakteristiku Vintage Stratocasteru. Jejich základem je magnetická slitina Alnico V a speciální magnetický drát. Středový snímač s reverzním vinutím a polaritou dokáže při zapojení v mezipolohách účinně filtrovat brum.

Nitrolak
Používání nitrolaku je jedním z nejpracnějších úkonů výrobního procesu. Dokonalé nanesení nitrocelulózového povrchu vyžaduje velký počet pracovního hodin, množství rovnoměrně nastříkaných vrstev a neskutečně dlouhý čas pro optimální vysušení.
Proč se tedy stále tato nákladná technologie stále používá? Jednoduše protože nitrolak je po zaschnutí mnohem tenčí než levnější polyuretanový nástřik, což dovoluje nástroji lépe vibrovat a rezonovat bez nežádoucích interferencí. Výsledkem je pak konkrétnější a čistší tón.
Nitrolak je též měkčí a snadněji opravitelný. Škrábance a menší poškození nitrolaku jdou jednoduše rozleštit, což je u polyuretanového povrchu nemožné.
Nádavkem je nitrolak přirozeně velmi porézní a jak už bylo uvedeno také tenký. Neuzavírá dřevo v neprodyšném obalu (jako polyuretanový lak) a umožňuje mu volně dýchat a vyzrávat.

Elektrická kytara - typ Stratocaster (Road Worn Series)
• Tělo: olše
• Konstrukce: šroubovaný krk
• Krk: javor (jednodílný)
• Profil krku: V
• Hmatník: javor
• Radius hmatníku: 184 mm
• Počet pražců: 21,
• Typ pražců: 6105 Narrow Jumbo
• Snímače: 3x SC Tex-Mex
• Elektronika: Volume, 2x Tone (snímač uprostřed a u krku), 5 polohový přepínač
• Kobylka: tremolo - Vintage Style Synchronized Tremolo
• Ukotvení strun: v tremolu
• Mechanika: jednostranná - Fender/Ping Vintage Style Tuning Machines
• Hardware: Chrom
• Kryt snímačů (Pickguard): 1 vrstva – bílá
• Menzura 648 mm
• Šířka nultého pražce: 42 mm
• Gig Bag součástí dodávky
• Barva: umělá patina Black

alternativní obrázky: FENDER Road Worn™ 50's Stratocaster® Maple Fretboard, Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu FENDER Road Worn™ 50's Stratocaster® Maple Fretboard, Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.