FENDER Player Telecaster HH Sonic Red Pau Ferro

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 16 990 Kč
Cena bez DPH 14 041 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 17 790 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.014-5233-525
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: olše, krk: javor, hmatník: pau ferro, snímače: 2x Player Series Alnico 2 Humbucking, barva: Sonic Red

 
Fender Player Telecaster HH Sonic Red Pau Ferro
 
Fender Player Telecaster je nová inkarnace dnes už ikonického modelu Telecaster, který používají kytaristé v nejrůznějších hudebních stylech hudby už více než půl století. Konkrétně řada Player je určena jako vstupní nástroj pro hráče, kteří se chtějí seznámit s kytarou značky Fender. V této roli nahrazuje populární řadu Standard, od které se liší například použitím Alnico snímačů u všech modelů, hmatníkem s 22 pražci, návratem k původnímu zaoblení těla a vylepšenou kobylkou. Tělo kytary je vyrobeno z olše a javorový šroubovaný krk doplňuje hmatník ze dřeva Pau Ferro. Tento model je zhotoven v barevném provedení Sonic Red.
 
Vlastnosti
Kytara je osazena dvěma snímači Alnico V humbucker ze série Fender Player. Jak je u Telecasteru zvykem, zvuk lze ovládat pomocí dvou potenciometrů (hlasitost, clona) a mezi snímači lze přepínat pomocí třípolohové páčky. Kobylka s ocelovými sedly je konstruována tak, že struny procházejí skrz tělo kytary, což spolu s uzavřenými ladicími mechanikami zajišťuje maximální stabilitu ladění. Menzura kytary činí 25,5 palce (648 mm). Hmatník o rádiu 9,5 palce (241 mm) je osazen 22 jumbo pražci. Nultý pražec o šířce 42 mm je vyroben ze syntetické kosti. Tělo je na přední straně ošetřeno lesklým polyesterovým lakem a na zadní straně matným polyuretanovým lakem
 
Specifikace
•    Tělo: olše
•    Krk: javor
•    Hmatník: Pau Ferro
•    Barva:Sonic Red
•    Snímače: 2x Alnico V humbucker
•    Mechaniky: Uzavřené
•    Kobylka: chromová, průchozí
•    Počet pražců: 22
 
O značce Fender
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER Player Telecaster HH Sonic Red Pau Ferro zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.