FENDER Player Jaguar 3-Color Sunburst Pau Ferro

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 16 090 Kč
Cena bez DPH 13 298 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-10%
Doporučená s DPH 17 790 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.014-6303-500
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: olše, krk: javor, hmatník: pau ferro, snímače: 1x Player Series Alnico 3 Jaguar Humbucking + 1x Player Series Alnico 2 Jaguar Single-Coil, barva: 3-Color Sunburst

 
FENDER Player Jaguar 3-Color Sunburst Pau Ferro
 
Elektrá kytara Player Jaguar je elegantní a stylový nástroj s moderním výrazem, který se točí kolem klasického zvuku. Tento model nabízí výjimečně příjemný pocit ze hry, který povzbuzuje k odlišnému stylu hry a hledání nových zvukových krajin a tonalit. Snímače Player Jaguar nabízí autentický fenderovský zvuk s přídavkem ostřejšího charakteru. Díky tradiční tremolo kobylce lze vytvářet pitch efekty a přidat vaší hudbě osobitý rozměr. Povrchová úprava v lesklém laku s chromovaným hardwarem akcentuje klasický vintage vzhled kytary.
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z olše s polyesterovým lesklým lakem. K němu je přišroubován javorový krk s pohodlným profilem C, který dovoluje snadný pohyb ruky. Hmatník je osazen 22 pražci střední tloušťky s menzurou 610 mm. Nástroj je osazen Vintage-Style plovoucí tremolo kobylkou se šesti kameny. Na kytaře jsou nataženy struny Fender o síle 0.09 – 0.42. Elektronika obsahuje kobylkový HB snímač Player Series Alnico 3 Jaguar Humbucking a Player Series Alnico 2 Jaguar Single-Coil u krku. K ovládání slouží třípolohový přepínač, slide přepínač na rozepnutí cívek HB snímače a potenciometry celkové hlasitosti a tónové clony.
 
Specifikace 
• Elektrická kytara
• Typ: Jaguar
• Tělo: Olše
• Krk: Javor
• Profil krku: C
• Hmatník: Pau Ferro
• Ladící mechanika: Chrome Die Cast
• Počet pražců: 22
• Nultý pražec: 42 mm
• Menzura: 610 mm
• Kobylka: Vintage-Style Floating Tremolo Tailpiece
• Snímače: 1x Player Series Alnico 3 Jaguar Humbucking + 1x Player Series Alnico 2 Jaguar Single-Coil 
• Ovládání: 1x Volume, 1x Tone, slide přepínač, třípolohový přepínač
• Struny: Fender (0.09 – 0.42.)
• Povrchová úprava: Lesklý polyesterový lak
• Barva: 3 Color Sunburst
 
O značce Fender
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER Player Jaguar 3-Color Sunburst Pau Ferro zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.