FENDER JA-90 Telecaster Natural Laurel

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 22 990 Kč
Cena bez DPH 19 000 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.026-2354-521
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, typ: Telecaster, série: Artist, signature model Jima Adkinse, tělo: jasan, krk: mahagon, hmatník: laurel, semi-akustický korpus, lepený krk, snímače: 2x SC Seymour Duncan (SP90-1 / SP90-3), barva: Natural

 
FENDER JA-90 Telecaster Natural Laurel
 
FENDER JA-90 je elektrická kytara ze série Artist, signature model Jima Adkinse. Kytara typu telecaster disponuje jasanovým semi-akustickým tělem, které je osazeno dvěma snímači typu sigle-coil. Lepený javorový krk s hmatníkem ze dřeva Indian Laurel je tvarovaný do moderního „C“ profilu. Kytara je vhodná pro každého, kdo hledá nástroj klasického Fender designu s výbornou hratelností, nižší hmotností a s charakteristickou barvou a dlouhým sustainem pololubového těla. Povrchová úprava je provedena transparentním uretanovým lakem.
 
Vlastnosti
Výrobce osadil kytaru dvojicí snímačů Seymour Duncan® SP90 s klasickým ovládáním třípolohovým přepínačem a čtyřmi potenciometry (pro každý snímač 1x hlasitost a 1x tónová clona). Pevná kobylka Adjusto-Matic™ a uzavřené ladicí mechaniky jsou provedeny v chromované úpravě. Krk s menzurou 628 mm je stejně jako tělo opatřen uretanovým lakem. Jako materiál pro nultý pražec zvolit výrobce syntetickou kost. Orientaci na hmatníku usnadňují perleťové značky, tělo v oblasti snímačů chrání černý pickguard s bílým lemováním.
 
O řadě Artist
Série Artist je výsledkem spolupráce nejznámějších a nejnáročnějších muzikantů s firmou Fender, jako jedním z leadrů v oblasti elektrické kytary. Zkušenosti a požadavky těchto hudebníků společnost promítla do nástrojů právě v této sérii. Právem tak lze nástroje řady Artist považovat za vrchol sériové produkce firmy. Téměř třicítka různých modelů zahrnuje signature nástroje Erica Claptona, Jeffa Becka, Marka Knopflera, Ritchie Blackmora, Erica Johnsona, Steve Ray Vaughana, Dave Murrayho, Yngwie Malmsteena a dalších.
 
Specifikace
•    Tvar: telecaster
•    Konstrukce: pololubová
•    Tělo: jasan
•    Krk: javor
•    Hmatník: indian laurel, rádius 9,5" (241 mm)
•    Povrchová úprava: uretan, transparentní, natural
•    Krk: "C" profil, menzura 24,75" (628 mm)
•    Počet pražců: 22, medium jumbo
•    Nultý pražec: syntetická kost, šíře 42 mm
•    Snímače: Seymour Duncan® SP90-3B Vintage P-90 (kobylka), Seymour Duncan® SP90-1N RWRP Vintage P-90 (krk)
•    Ovladače: 2x volume, 2x tónová clona, třípolohový přepínač
•    Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Adjusto-Matic™ 
 

O značce Fender

Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass aPrecision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER JA-90 Telecaster Natural Laurel zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.