FENDER Champion 50XL

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 890 Kč
Cena bez DPH 4 868 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: FEN.233-0506-000
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarové modelingové kombo, výkon: 50 W, reproduktory: 1x 12” Celestion Midnight 60, 2 kanály, 12 modelů zesilovače, 4 stompbox efekty, 12 klasických efektů, 2pásmový ekvalizér, funkce Tap, sluchátkový výstup

 
FENDER Champion 50XL
 
Fender Champion 50XL je kytarové tranzistorové kombo s výkonem 50 W, osazené 12'' reproduktorem Celestion Midnight 60. Tyto parametry jej předurčují především pro hraní na menších pódiích. Dvoukanálový aparát má široké možnosti nastavení - modelingová sekce nabízí několik typů zesilovačů (Tweed Deluxe, Bassman, Blackface, Super-sonic, Jazzmaster a další). Díky tomuto je Fender Champion 50XL  všestranný aparát, který najde uplatnění v žánrech od jazzu až po metal. Svým designem navazuje na vzhled klasických aparátů z produkce firmy Fender.
 
Vlastnosti
Ovládání komba na předním panelu je přehledné a intuitivní. Zvuk prvního kanálu vychází z čistého zvuku aparátu Fender Blackface. Tento kanál se ovládá jediným potenciometrem Volume. Druhý kanál má mnohem více možností nastavení. Kromě gainu a dvoupásmového ekvalizéru (Bass, Treble) je k dispozici ovladač Voice, který mění zvukový charakter komba po vzoru slavných modelů aparátů Fender. Celkem je možné vybírat z dvanácti různých zvukových charakterů. Vestavěná efektová jednotka obsahuje řadu modulačních efektů jako chorus, vibrato, tremolo a flanger, dále touch wah, delay s funkcí tap tempo a reverb. Multiefekt nabízí dvanáct presetů a ovládá se potenciometry FX level a FX select. Spínač TAP automaticky volí rychlost Tremolo efektu dle tempa dané skladby. Nechybí sluchátkový výstup a kromě kytary (1/4'' konektor) lze ke kombu připojit také CD/MP3 přehrávač pro jamování s oblíbenými interprety, a to pomocí standardního 1/8'' konektoru. Kombo je vybavené vstupem pro footswitch, který není součástí balení.
 
Specifikace
•    Výkon: 50 W
•    Repro: 1 x 12"
•    Typ reproduktoru: Celestion Midnight 60
•    Počet kanálů: 2
•    Počet vstupů: 1
•    Ovládání: Volume, Gain, Bass, Treble, Voice, FX Level, FX Select, Tap
•    Reverb: Ano
•    Výstup pro externí reprobox: Ne
•    Efektový procesor: Ano
•    Typ efektů: Reverb, Delay/Echo, Chorus, Tremolo, Vibratone, Phaser, Flanger a další
•    Efektová smyčka: Ne
•    Sluchátkový výstup: Ano, 3,5 mm jack 
•    MP3/linkový vstup: Ano, 3,5 mm jack
•    Provoz na baterie: Ne
•    MIDI: Ne
•    USB: Ne
•    Vstup pro footswitch: Ano (není součástí balení)
•    Rozměry: 438 x 438 x 228 mm
•    Hmotnost: 8,6 kg
 
O značce Fender 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER Champion 50XL zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.