FENDER American Vintage '65 Stratocaster®, Round-Lam Rosewood Fingerboard, Olympic White

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 39 990 Kč
Cena bez DPH 33 050 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-23%
Doporučená s DPH 51 990 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: FEN.011-1800-805
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, série: American Vintage 2012, dosud nejpřesněji dotažené vintage prvky, reissue modelu roku 1965, tělo: olše, krk: javor, hmatník: palisandr, profil krku: “C“, pickguard: 3-vrstvý, snímače: 3x New American Vintage ’65 Grey Bottom Strat SC, povrchová úprava Flash Coat Laquer - nitrolak, součástí balení: kufr / pás / 3-polohový přepínač / kryt na kobylku / kabel, barva: Olympic White

 
FENDER American Vintage '65 Stratocaster®, Round-Lam Rosewood Fingerboard, Olympic White
 
American Vintage ’65 je přesnou replikou kytar ze zmíněného ročníku. Rok 1965 byl pro kytary Fender Stratocaster zásadní. Výrobce se tehdy rozhodl vrátit k robustnějšímu krku profilu C a palisandrovému hmatníku. Tento krok se odstupem času ukázal býti více než úspěšný, neboť původní Stratocastery z poloviny šedesátých let jsou dnes považovány za svaté grály mezi kytarami. Není tedy divu, že společnost Fender přichází s kytarou, která je do posledního detailu stavěna podle svých letitých předchůdkyň.
 
Vlastnosti
Tělo American Vintage ’65 je vyrobeno z olše. Třívrstvý pickguard je osazen trojicí snímačů New American Vintage '65 Grey Bottom Strat®, třemi uměle zastaralými knoflíky potenciometrů a pětipolohovým přepínačem. Pickguard je k tělu uchycen 11ti šroubky.  Tlustší javorový krk ve tvaru C s palisandrovým, 21ti pražcovým hmatníkem, je striktně vyrobený po vzoru kytar z roku 1965. K tomu samozřejmě patří i velké orientační značky. Kostěný nultý pražec o šířce 42mm je zárukou bohaté rezonance, dlouhého sustainu a stabilního ladění. Autentický vzhled je dovršen povrchovou úpravou Flash Coat Lacquer, tedy tři tenké vrstvy nitrolaku, které nechávají vyniknout přirozený zvuk dřeva.
 
Specifikace 
• Elektrická kytara 
• Typ: Stratocaster 
• Série: American Vintage 
• Konstrukce: šroubovaný krk 
• Tělo: lehká olše 
• Krk: javor 
• Profil krku: “C“
• Hmatník: palisandr 
• Radius hmatníku: 7,25“ (184 mm)
• Velké orientační značky 
• Počet pražců: 21 
• Typ pražců: Vintage Size 
• Menzura 648 mm 
• Nultý pražec: kost 
• Šířka nultého pražce: 42 mm 
• Kobylka: American Vintage Synchronized Tremolo
• Snímače: 3x SC American Vintage ‘65 Grey Bottom Single-Coil Strat 
• Elektronika: 1x volume, 2x tone, pětipolohový přepínač
• Mechanika: Fender Deluxe Vintage Style 
• Hardware: chrom
• Pickguard: třívrstvý, bílý
• Barva: Olympic White 
 
O značce Fender 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Vintage '65 Stratocaster®, Round-Lam Rosewood Fingerboard, Olympic White zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.