FENDER American Professional Telecaster Crimson Red Transparent Rosewood

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 42 590 Kč
Cena bez DPH 35 198 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 44 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.011-3060-738
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, série: American Professional, tělo: jasan, krk: javor, hmatník: palisandr, snímače: 2x V-Mod Single-Coil Telecaster, barva: Crimson Red Transparent

Fender American Professional

American Professional
jsou elektrifikované nástroje špičkové kvality od jednoho z nejvlivnějších výrobců na trhu – firmy Fender. Vyrábějí se přímo v kalifornské Coroně, tedy v USA. Jedná se o pokračování série American Standard, přičemž nové modely přirozeně přinášejí řadu vylepšení či odlišností: * profil krku Deep „C“ se saténovým lakem, * profil pražců Tall-Narrow, * snímače V-Mod a Shawbuckers, * nová elektronika, * nultý pražec z pravé kosti, * nové tremolo, * hardshell kufr, * nové barvy

Telecaster RW CRT
Stejně jako Stratocaster, bude i Telecaster navždy vepsán do dějin elektrické kytary na předních příčkách. Původně jednoduchá levná kytara se stala pro svůj specifický twang oblíbená napříč různými žánry a i dnes je velmi vyhledávaným univerzálním nástrojem.
 
Konstrukce
Pro tělo nástroje bylo vybráno tradiční a osvědčené jasanové dřevo s barevným provedením Crimson Red Transparent a povrchovou úpravou lesklým polyuretanovým lakem. S tělem kontrastuje saténový lak na javorovém krku s profilem „Deep C“ pro lepší pocit. Snadné hraní dále umocňují vyšší a užší pražce na palisandrovém hmatníku. Přepracované tremolo POP-IN disponuje vyšší stabilitou i variabilitou nastavení.

Elektronika
Klasické osazení se single-coil snímači sází na originální koncepci. Snímače Tim Shaw V-Mod s Alnico magnety jsou pečlivě vybrané pro každou jednotlivou polohu. Jejich přepínání a kombinace zajišťuje tradiční 3-polohový přepínač umožňující tyto kombinace: *1- pouze kobylkový snímač, *2 -kombinace kobylkového a prostředního, *3 - samotný krkový snímač
Zásadní vylepšení elektroniky také představuje nový Treble-Bleed okruh, který svým zapojením „nežere“ nástroji vyšší frekvence v závislosti na nastavení potenciometru Volume.

Uložení
Nástroj takovéto hodnoty potřebuje adekvátní ochranu, proto je součástí kytary Hardshell kufr s polstrováním přesně na míru i boxem pro příslušenství.
 
Specifikace
• Elektrická kytara
• Snímače: Tim Shaw V-Mod Tele single coils; konfigurace SS
• 6 strun
• Tělo: jasan
• Krk: javor / Deep C
• Hmatník: palisandr
• Menzura: 25.5“ (648 mm)
• Počet pražců: 22
• Nultý pražec: Kost
• Pickguard: 3-Ply Black
• Přepínač snímačů: 3-polohový
• Mechaniky: Fender Standard
• Struny: Fender USA, NPS (009 – 042)
• Barevné provedení: Crimson Red Transparent

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Professional Telecaster Crimson Red Transparent Rosewood zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.