FENDER American Professional Stratocaster HSS Shawbucker Sonic Gray Rosewood

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 42 590 Kč
Cena bez DPH 35 198 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 44 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.011-3040-748
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, série: American Professional, tělo: olše, krk: javor, hmatník: palisandr, snímače: 1x Shawbucker 1 + 2x V-Mod Single-Coil Strat, barva: Sonic Gray

Fender American Professional

American Professional
jsou elektrifikované nástroje špičkové kvality od jednoho z nejvlivnějších výrobců na trhu – firmy Fender. Vyrábějí se přímo v kalifornské Coroně, tedy v USA. Jedná se o pokračování série American Standard, přičemž nové modely přirozeně přinášejí řadu vylepšení či odlišností: * profil krku Deep „C“ se saténovým lakem, * profil pražců Tall-Narrow, * snímače V-Mod a Shawbuckers, * nová elektronika, * nultý pražec z pravé kosti, * nové tremolo, * hardshell kufr, * nové barvy

Stratocaster HSS RW SNG
Stratocaster – středobod kytarového vesmíru? Pravděpodobně. Kdo by jej neznal, bez nadsázky jedna z neoblíbenějších kytara na světě, kterou se pokoušelo okopírovat bezpočet firem. Originál je však pouze Fender, a to již od roku 1954! Charakteristický zvuk, který definoval rukopis nejednoho kytarového velikána.
 
Konstrukce
Pro tělo nástroje bylo vybráno tradiční a osvědčené olšové dřevo s barevným provedením Sonic Grey a povrchovou úpravou lesklým polyuretanovým lakem. S tělem kontrastuje saténový lak na javorovém krku s profilem „Deep C“ pro lepší pocit. Snadné hraní dále umocňují vyšší a užší pražce na palisandrovém hmatníku. Přepracované tremolo POP-IN disponuje vyšší stabilitou i variabilitou nastavení.

Elektronika
Modernější osazení HSS představuje vyvážený mix nástroje, který je vhodný pro tvrdší i tradiční styly. Humbuckr Tim Shaw Shawbucker u krku a dva single-coil Tim Shaw V-Mod snímače jsou pečlivě navrženy a opatřeny Alnico magnety. Jejich přepínání a kombinace zajišťuje tradiční 5-ti polohový přepínač: *1- pouze kobylkový snímač, *2 -kombinace kobylkového a prostředního, *3 - pouze prostřední snímač, *4 - kombinace prostředního a krkového snímače, *5 - samotný krkový snímač
Zásadní vylepšení elektroniky také představuje nový Treble-Bleed okruh, který svým zapojením „nežere“ nástroji vyšší frekvence v závislosti na nastavení potenciometru Volume.

Uložení
Nástroj takovéto hodnoty potřebuje adekvátní ochranu, proto je součástí kytary Hardshell kufr s polstrováním přesně na míru i boxem pro příslušenství.
 
Specifikace
• Elektrická kytara
• Snímače: Tim Shaw Shawbucker + Tim Shaw V-Mod single-coils; konfigurace HSS
• 6 strun
• Tělo: olše
• Krk: javor / Deep C
• Hmatník: palisandr
• Menzura: 25.5“ (648 mm)
• Počet pražců: 22
• Nultý pražec: Kost
• Potenciometry: TONE/TONE/VOLUME
• Přepínač snímačů: 5-ti polohový
• Mechaniky: Fender Standard
• Struny: Fender USA, NPS (009 – 042)
• Barevné provedení: Sonic Grey

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Professional Stratocaster HSS Shawbucker Sonic Gray Rosewood zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.