FENDER American Professional Jazz Bass Black Rosewood

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 39 960 Kč
Cena bez DPH 33 025 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 47 390 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.019-3900-706
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, série: American Professional, tělo: olše, krk: javor, hmatník: palisandr, snímače: 2x V-Mod Single-Coil Jazz Bass, barva: Black

Fender American Professional

American Professional
jsou elektrifikované nástroje špičkové kvality od jednoho z nejvlivnějších výrobců na trhu – firmy Fender. Vyrábějí se přímo v kalifornské Coroně, tedy v USA. Jedná se o pokračování série American Standard, přičemž nové modely přirozeně přinášejí řadu vylepšení či odlišností: * nové profily krku se saténovým lakem, * profil pražců Tall-Narrow, * snímače V-Mod, * nultý pražec z pravé kosti, * nová kobylka HiMass™, * nové mechaniky, * výztuha Posiflex™, * hardshell kufr, * nové barvy

Jazz Bass RW BK
Basové kytary Jazz Bass jsou pravděpodobně nejoblíbenějšími modely všech dob. Jejich hlavní doménou je univerzálnost, které je dosaženo pomocí dvou single-coil snímačů. Zvuk samotného kobylkového či krkového snímače a jejich vzájemná kombinace přináší celou paletu použitelných barev, které definovaly zvuk elektrifikované basy již od počátku 60-tých let.

Konstrukce
Pro tělo nástroje bylo vybráno tradiční a osvědčené olšové dřevo s barevným provedením Black a povrchovou úpravou lesklým polyuretanovým lakem. S tělem kontrastuje saténový lak na javorovém krku s profilem „Slim C“. Snadné hraní dále umocňují vyšší a užší pražce na palisandrovém hmatníku. Inovací prošla i kobylka – nový model kobylka HiMass™ staví na tradičním základu a jednotlivých kamenech s vedením skrz tělo. Výrobce tvrdí, že sustain je lepší než u předchozího řešení – tomu však napomáhají i nové mechaniky, které umějí navíjet strunu co nejníže na kolíku, čímž je zaručen maximální přítlak na nultý pražec.
Modernizací prošla i výztuha, která je zde grafitová s označením Posiflex. Jejím účelem je zajistit maximální technickou stabilitu nástroje a zachovat jeho seřízení tak, aby byl imunní vůči změnám teplot a hratelný ihned po transportu.

Elektronika
Jazz Bass by nebyl tou správnou basou bez dvou single-coil snímačů. Ty jsou zde ze série V-Mod a navrhnul jej Michael Bump.
Ovládání zde zastupují dva potenciometry hlasitosti a jeden určený pro tónovou clonu. Klasika.

Uložení
Nástroj takovéto hodnoty potřebuje adekvátní ochranu, proto je součástí kytary Hardshell kufr s polstrováním přesně na míru i boxem pro příslušenství.
 
Specifikace
• Elektrická baskytara
• Snímač: 2 x V-Mod Single-Coil Jazz Bass
• 4 struny
• Tělo: olše
• Krk: javor / „Slim C“
• Hmatník: palisandr
• Menzura: 34“ (864 mm)
• Počet pražců: 20
• Nultý pražec: Kost
• Pickguard: 3-Ply Mint Green
• Mechaniky: Fender Lightweight Vintage
• Struny: Fender USA, NPS (045 – 105)
• Barevné provedení: Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Professional Jazz Bass Black Rosewood zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.