FENDER American Elite Precision Bass Satin Ice Blue Metallic Maple

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 60 790 Kč
Cena bez DPH 50 240 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-0%
Doporučená s DPH 60 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.019-6902-783
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, tělo: olše, krk: javor, hmatník: javor, snímače: 4th Generation Noiseless SC + Elite Precision Bass SC, barva: Satin Ice Blue Metallic

 
FENDER American Elite Precision Bass Satin Ice Blue Metallic Maple
 
American Elite Precision Bass je čtyřstrunná elektrická baskytara značky Fender. Vychází z tradičního modelu Prescision navrženého Leo Fenderem v roce 1951. Nová série American Elite přináší všechny oblíbené prvky původní baskytary, nástroj je ale přizpůsoben moderním herním stylům a technikám. Hlavní roli v tomto ohledu hrají snímače Noiseless Pickups čtvrté generace, které nabízí klasickou odezvu se sníženým šumem. American Elite Precision Bass je výjimečný nástroj, ať už se jedná o nekompromisní zvuk s kulatými basy a agresivními středy, nebo nadstandardní herní pohodlí, které zajišťuje ergonomicky tvarované tělo a hmatník s kombinovaným profilem C a D.
 
Vlastnosti
Tělo baskytary je vyrobeno z olše. Krk se snadno nastavitelnou výztuhou a kombinovaným profilem C a D je javorový. Profil krku kopíruje 21 pražci osazený javorový hmatník se složeným rádiem 241 až 356 mm, který umožňuje pevný úchop v nižších polohách a zároveň pohodlnou hru vysokých tónů. Kostěný nultý pražec je široký 41,3 mm a menzura nástroje činní 864 mm. O zvuk se stará dvojice snímačů v konfiguraci kobylkového 4th Generation Noiseless a krkového Elite Precision Bass. Vestavěný 18V preamp disponuje třípásmovými korekcemi a potenciometrem Pan Pot pro nastavení kombinace snímačů. Aktivní okruh lze zcela vypnout, v tomto případě se ovládání redukuje na nastavení hlasitosti, poměru snímačů a tónové clony. Perfektní přenos vibrací strun do těla nástroje zajišťuje kobylka HiMass, která se spolu s otevřenými mechanikami Fender F stará i o bezchybné ladění. Baskytara je vyrobena v odstínu Ice Blue Metallic Maple v saténovém provedení.  
 
Specifikace
•    Typ: elektrická, čtyřstrunná
•    Tvar: Precision
•    Tělo: olše
•    Krk: javor
•    Profil: C/D
•    Hmatník: javor
•    Radius: 241-356 mm
•    Počet pražců: 21
•    Nultý pražec: 41,3 mm
•    Menzura: 864 mm
•    Kobylka: HiMass
•    Mechaniky: Fender F
•    Elektronika: aktivní/pasivní
•    Snímače: 1x 4th Generation Noiseless, 1x Elite Precision Bass
•    Ovládání: volume, Pan Pot, treble, mid, bass, active/passive
•    Barva: Ice Blue Metallic Maple
•    Povrchová úprava: satin
 
O značce Fender 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Elite Precision Bass Satin Ice Blue Metallic Maple zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.