FENDER American Elite Jazz Bass Satin Ice Blue Metallic Maple

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 58 790 Kč
Cena bez DPH 48 587 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-3%
Doporučená s DPH 60 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FEN.019-7002-783
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, tělo: olše, krk: javor, hmatník: javor, snímače: 2x 4th Generation Noiseless SC, barva: Satin Ice Blue Metallic

 
FENDER American Elite Jazz Bass Satin Ice Blue Metallic Maple
 
Elektrická baskytara Fender American Elite Jazz Bass  je ultimátní kombinací inovace, designu a použitých materiálů. Nástroj je vyroben z lehké olše vytvářející plný zvuk s příjemným atakem. K pohodlnému hraní přispívají jemné křivky těla a krk se speciálním složeným tvarem, kdy přechází profil z moderního C do D. Tyto vlastnosti napomáhají plynulým přechodům mezi akordy a sólovým hraním. Baskytara je vhodná pro všechny herní styly, což ji činí dokonalým hudebním společníkem.
 
Vlastnosti
Tělo čtyřstrunné elektrické baskytary je vyrobeno z olše. Javorový krk speciálního profilu Compound Back Shape přechází z moderního C do D. Hmatník s jednadvaceti medium jumbo pražci je zhotoven z javoru. Kytara je vybavena dvojicí brum eliminujících snímačů 4th Generation Noiseless SC, které lze přepínat prostřednictvím dvoupolohového přepínače do pasivního nebo aktivního režimu. Ke korekci zvukového projevu slouží pět potenciometrů pro hlasitost, mix mezi snímači, basy, středy a výšky. Nástroj je vybaven zabudovaným 18V předzesilovačem pro dosažení většího výkonu s menším množstvím ruchů. O stabilní ladění se starají ladící mechaniky "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys, kobylka HiMass Vintage a nultý pražec z kosti. Hardware kytary je vyveden v niklové a chromované úpravě. Nástroj je opatřen strunami Fender USA NPS (.045-.105). a jeho cena zahrnuje kytarové pouzdro Elite Molded Case.
 
Specifikace
• Typ: elektrická baskytara
• Tvar: jazz bass
• Tělo: olše
• Krk: javor, profil Compound Back Shape
• Hmatník: javor
• Počet pražců: 21
• Nultý pražec: 38,1 mm, kost
• Menzura: 864 mm
• Snímače: 4th Generation Noiseless SC, konfigurace S-S
• Elektronika: zabudovaný 18V předzesilovač
• Přepínač snímačů: dvoupolohový (aktivní/pasivní režim)
• Ovládání: hlasitost, pan pot, basy, středy, výšky
• Mechaniky: "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys,
• Kobylka: HiMass Vintage
• Barva: Ice Blue Metallic
 
O značce Fender 
Fender Musical Instruments je americký výrobce hudebních nástrojů. Historie značky Fender se píše od roku 1946, kdy Leo Fender založil v arizonském městě Scottsdale firmu Fender Electric Instrument Manufacturing. Původní profesí opravář autorádií už od svých školních let projevoval velkou zálibu v hudebních nástrojích a experimentoval s kytarami a zesilovači. V roce 1951 představil světu první model elektrické kytary značky Fender. Ne příliš úspěšný model Broadcaster krátce po jeho uvedení na trh následovaly modely Telecaster a Stratocaster, které už udělaly výraznou díru do hudebního světa. Zásadně jim v tom pomohla masivní vlna rokenrolu, která v padesátých letech podnítila vznik velkého množství kapel. Značka Fender se sice proslavila hlavně elektrickými kytarami, ale vyrábí také kytary akustické a baskytary. Každý muzikant zná legendární modely Jazz Bass a Precision Bass. Vedle toho si v průběhu let vydobyly renomé i její aparáty Bassman, Twin Reverb, Princeton a řada dalších. V současnosti má Fender továrny v Californii v Coroně, dále ve městě Ensenada v Mexiku, v Japonsku, Číně, Indonésii a Koreji. Po dobu své existence udává Fendr v hudebním průmyslu trendy a například tvar Stratocasteru se mezi kytarami stal jakýmsi průmyslovým i estetickým standardem, pro leckoho dokonce synonymem elektrické kytary. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FENDER American Elite Jazz Bass Satin Ice Blue Metallic Maple zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.