FATAR - STUDIOLOGIC Numa Compact 2x

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 17 690 Kč
Cena bez DPH 14 620 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: FAT.CFAT143
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Stage piano - 88 vyvážených kláves (Fatar TP9), 88 zvuků, MIDI/USB

 
FATAR - STUDIOLOGIC Numa Compact 2 X
 
Numa Compact 2 X je snadno přenosné stage piano / midi kontroler s plným klavírním rozsahem 88 kláves. Disponuje zvukovým generátorem se 100 zvuky, efektovou jednotkou s dvěma nezávislými sekcemi a stereo reverbem, dvoupásmovým ekvalizérem a vlastním ozvučením. Nástroj lze využít také jako plnohodnotný dvouzónový midi kontroler. Uživatel požadující u svého nástroje snadnou přenosnost ocení minimální rozměry a nízkou hmotnost – pouhých sedm kilogramů. K snadnému ovládání přispívá přehledný OLED display.   
 
Vlastnosti
Zvukový generátor s polyfonií 128 hlasů nabídne uživateli 88 vysoce kvalitních zvuků, které je možné upravit dvěma nezávislými efektovými jednotkami a globálním reverbem. Pro pianové zvuky je k dispozici i speciální algoritmus pro kontrolu rezonance strun (Strings Resonance). Uživatel může využít až 6 efektů současně.
Kromě zvukové knihovny tvořené multivzorky TrS (True Sound) využívá nástroj pro generování zvuku organ modeling založený na technologii nástroje Numa Organ 2 a synth engine odvozený od modelu Sledge. Pro ovládání organ sekce disponuje devíti fyzickými táhly.
Polovyvážená mechanika FATAR TP/9 umožňuje nastavení dynamiky úhozu ve čtyřech krocích (Soft, Medium, Hard, Fixed). Podporuje i tlakovou citlivost (Aftertouch).
V režimu midi kontroleru nabídne nástroj dvě nezávislé zóny se sedmi programovatelnými parametry (Program Change, Bank Select, MIDI Channel, Volume, Split assign, Transpose, Octave), dvěma přiřaditelnými pedály a dvěma spínači.
 
Specifikace
•    Klaviatura: 88 kláves, TP/9 PIANO, polovyvážená s rychlostní citlivostí a aftertouch
•    Polyfonie: 128 hlasů
•    Počet zvuků: 100 (8x Acoustic Piano, 8x Electric Piano, 8x Keyboards, 12x Bass & Guitars, 16x Organs, 20x Synthesizers, 12x Orchestral, 16x ostatní)
•    FX1: Drive, Chorus, Phaser, Flanger
•    FX2: Rotary, Tremolo, Pan Trem, Delay
•    Reverb: Room, Hall, Plate, Spring
•    Strings Resonance pro pianové zvuky
•    2 Party: Lower, Upper (2 zvuky nebo 2 MIDI zóny)
•    Audio výstup: 2x 6,3 mm mono jack (L+R)
•    Sluchátkový výstup: 6,3 mm TRS jack 
•    MIDI: In, Out
•    2x vstup pro pedál
•    Ozvučení: 2x 10 W
•    OLED display 128 x 64 bodů
•    USB Audio, USB MIDI 
•    Napájení: DC 12V, USB
•    Rozměry (Š x H x V) 127 cm x 23 cm x 10 cm
•    Váha: 7,1 kg 
 
O značce Fatar
Fatar je italský výrobce klávesnic pro digitální klavíry, syntezátory a varhany se sídlem v Recanati. Společnost založil v roce 1956 Lino Ragni. V roce 1989 společnost patentovala svůj vlastní prototyp s kladívkovým efektem. Vlajková loď Fataru, řada Studiologic, se zrodila o tři roky dříve, prvním modelem byl masterkeyboard Studio 88. Kromě produktů své nejslavnější značky Studiologic dnes Fatar vyrábí Midi kontroléry a elektronické pedály a zároveň dodává klávesnice dalším výrobcům klavírů a syntezátorů. Od roku 2008 staví řada Studiologic na modelu Numa, vyrobeném výhradně z akrylonitril-butadien-styrenu, který umožňuje definovat uživateli vlastní velocity křivku.

alternativní obrázky: FATAR - STUDIOLOGIC Numa Compact 2x

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu FATAR - STUDIOLOGIC Numa Compact 2x zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
Petr Frischmann   |   poslat email   |  27. srpna 2018, 02:00

Kde je možno nástroj vyzkoušet ?

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.